سرپرست دانشگاه آزاد استان اردبیل منصوب شد
سرپرست دانشگاه آزاد استان اردبیل منصوب شد
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی طی حکمی فرشید سلیمی ننه‌کران را به سمت «سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل و واحد اردبیل» منصوب کرد.

به گزارش آذرسلام، به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی طی حکمی فرشید سلیمی ننه‌کران را به سمت «سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل و واحد اردبیل» منصوب کرد.

در متن حکم دکتر طهرانچی آمده است:

برادر گرامی جناب آقای دکتر فرشید سلیمی ننه کران

با اهدای سلام و تحیات

با توجه به مراتب تعهد و سوابق ارزنده جنابعالی به موجب این حکم به عنوان «سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل و واحد اردبیل» منصوب می‌شوید.

از جنابعالی انتظار می‌رود با بهره‌گیری از کلیه ظرفیت‌های معنوی و مادی و سرمایه‌های انسانی دانشگاه به ویژه تقویت نقش آفرینی مدیران واحدهای دانشگاهی در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری مبنی بر حفظ کیان دانشگاه، گسترش فضای انقلابی و ارتقای علمی دانشگاه و همچنین اجرای برنامه ۵ ساله دانشگاه آزاد اسلامی و اعتلای واحدهای دانشگاهی براساس محورهای ذیل اهتمام ورزید.

۱ـ استقرار مبانی دینی و فرهنگی و توجه به امر تربیت در کنار آموزش به عنوان رکن اساسی سیاست های فرهنگی دانشگاه

۲ـ ارتقای کیفیت آموزشی متناسب با نیازهای جامعه در طرح آمایش سرزمین

۳ـ ارتقای سطح پژوهش های کاربردی و توسعه ای و استفاده بهینه از پژوهش های تحصیلات تکمیلی در حل مشکلات کشور در چارچوب طرح پایش آزاد

۴ـ ارتقای فرهنگ سازمانی و پیاده سازی نظام چابک اداری و ایجاد فرهنگ پاسخگویی و حفظ کرامت انسانی خانواده بزرگ دانشگاه و ذی نفعان آن

۵ـ افزایش بهره وری همه عوامل در چارچوب رسالت دانشگاه با تأکید بر رعایت قوانین و مقررات از طریق اجرای طرح های سرمایه گذاری با هدف بسترسازی برای نوآوری فناورانه و اشتغال دانش بنیان اعضای خانواده بزرگ دانشگاه

۶ـ صیانت از دارایی ها و سرمایه های دانشگاه با رعایت انضباط مالی و مدیریت و کاهش هزینه های غیرضرور با تأکید بر استفاده از کالاهای ایرانی به منظور تقویت و حمایت از تولیدات داخلی

۷ـ هدایت و هماهنگی یکپارچه بین واحدهای زیرمجموعه استان در چارچوب رسالت ها، اهداف و مأموریت های دانشگاه در سطح ملی و استان و نظارت بر حسن اجرای امور در این واحدها

۸ـ تعامل مؤثر و الهام بخش با هیأت امناء و مسئولان استانی و کمک در جهت توسعه هوشمند منطقه ای در استان مبتنی بر طرح آمایش دانشگاه

امید است با اتکال به درگاه ذات اقدس احدیت، در راه خدمت به اسلام و مسلمین و اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی موفق و مؤید باشید.

گفتنی است؛ فرشید سلیمی ننه کران دارای دکترای تخصصی شیمی آلی و عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل است که رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل، رئیس منطقه ۱۹ دانشگاه آزاد اسلامی و رئیس مرکز تحقیقات گیاهان دارویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل از جمله سوابق اجرایی وی است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی همچنین در نامه‌ای جداگانه از زحمات و تلاش‌های اسحق رسولی، رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل و واحد اردبیل تقدیر کرد.

” این دانشگاه در طول مدیریت دکتر رسولی توجه همه جانبه ای به بخش های توسعه علمی و تعاملات و اختراعات و پژوهشی اعم از عقد قرارداد و تفاهمنامه همکاری داشت و روند رو به رشد و امید بخشی را طی کرد.

 پایگاه خبری و تحلیلی آذرسلام با آرزوی موفقیت برای سلیمی ننه کران، برای دکتر رسولی رئیس سابق نیز در فعالیت بعدی و خدمت گزاری ارزوی توفیق دارد”.

انتهای خبر/