گام دوم انقلاب و امنیت پایدار با حضور بسیج
گام دوم انقلاب و امنیت پایدار با حضور بسیج
سردار سیدعلی تدین فرمانده تیپ حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: امروز در گام دوم انقلاب اسلامی بسیج و سپاه در خط مقدم تامین امنیت پایدار و خدمت‌رسانی به مردم هستند.

به گزارش آذرسلام، سردار سید علی تدین ظهر امروز به‌مناسبت ۵ آذر سالروز تاسیس سازمان بسیج مستضعفین در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز در گام دوم انقلاب اسلامی بسیج و سپاه در خط مقدم تامین امنیت پایدار و خدمت‌رسانی به مردم هستند.

 

وی افزود: بسیج در تمام شرایط سخت و دشوار کشور، تهدیدها را به فرصت‌ تبدیل کرده و نشان داده که یک نیروی توانمند در راستای تحقق اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی است.

 

فرمانده تیپ ۳۷ سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل تصریح کرد: بصیرت و دور اندیشی حضرت امام خمینی(ره) در صدور فرمان تشکیل نهاد مقتدر، جهادی و مردمی بسیج برای دفاع از انقلاب نوپای اسلامی، در همان ابتدای مسیر انقلاب از الطاف خفیفه الهی بوده و جلوه‌‌ای از حمایت خداوند رئوف از ملت بزرگ ایران است.

 

وی بیان کرد: ملت ایران در دوران هشت سال دفاع مقدس توانست پیروزی‌های بسیاری را نصیب خود کند که بسیج نقش مهم و قابل توجهی در تحقق پیروزی‌های ملت در دفاع مقدس داشت و این نهاد مقدس با تقدیم هزاران شهید، توانست مکتب مقاومت را خلق کند و امروز کشورهای مسلمان و آزاده از این مکتب الگو گرفته و جبهه مقاومت را در برابر دشمنان اسلام و انقلاب تشکیل داده‌اند.

 

تدین گفت: بسیج و سپاه همواره در خط مقدم عرصه محرومیت‌زدایی و خدمات‌‌رسانی جهادی به مردم به خصوص در حوادث غیرمترقبه طبیعی مثل سیل و زلزله بوده و در کنار جهادگران عرصه سلامت برای مهار ویروس کرونا مجاهدت کرده‌اند.

 

فرمانده تیم ۳۷ سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل بیان کرد: بسیج و سپاه در سال‌های اخیر در تمام صحنه‌ها به رویارویی با استکبار جهانی برخاسته و امروز دارای تجربه گران‌بها و ارزشمندی است که جایگزینی برای آن در جهان وجود ندارد.

 

وی ادامه داد: مقابله با تحرکات امنیتی گروهک‌های تروریستی و جریان‌های ضد انقلاب، رویارویی با تهاجمات گسترده نظامی در دوران دفاع مقدس، ایستادگی در مقابل فشارها، تهدیدات و ترفندهای سیاسی و اقتصادی دشمن از دیگر برکات نهاد مقدس و مکتبی بسیج و سپاه برای انقلاب بوده است.

 

تدین گفت: امروز بسیج به عنوان مولود انقلاب اسلامی، به خار چشم دشمنان تبدیل و سبب ایجاد وحشت در دل آن‌ها شده چرا که دشمنان می‌دانند که بسیج همواره در برابر زورگویان و مستکبران با اقتدار تمام ایستاده است.

انتهای خبر/