کمبود ماشین‌آلات و تجهیزات استان اردبیل را در اسرع وقت برطرف می‌کنیم
کمبود ماشین‌آلات و تجهیزات استان اردبیل را در اسرع وقت برطرف می‌کنیم
وزیر کشور گفت: در اسرع وقت کمبود ماشین‌آلات راهداری استان اردبیل را برطرف می‌کنیم و برای اختصاص ماشین‌آلات جهت مقابله با شرایط بحرانی تمهیدات لازم به عمل می‌آید تا بتوانیم به تمامی اهداف خود در راستای حل مشکلات موجود گام برداریم.

به گزارش آذرسلام، احمد وحیدی وزیر کشور در جلسه ستاد مدیریت بحران استان اردبیل اظهار داشت: کارهای بسیار خوب و ارزشمندی در سطح استان انجام یافت که خوشبختانه طی این مدت ما مشکلات برق و آب و گاز نداشتیم و با تلاش‌های انجام یافته راه روستاها باز شد و مشکلی در این زمینه باقی نمانده است.

وی بیان کرد: در برخی از کوچه‌ها مشکل انسداد برف هست که به همین دلیل نیازمند مینی لودر هستیم تا هر چه سریع‌تر با تلاش مسئولان این مشکل را برطرف کنیم.

وزیر کشور ادامه داد: در اسرع وقت کمبود ماشین‌آلات را برطرف می‌کنیم و برای اختصاص ماشین‌آلات برای مقابله با شرایط بحرانی تمهیدات لازم به عمل می‌آید تا بتوانیم به تمامی اهداف خود در راستای حل مشکلات موجود گام برداریم که این مسئله به نوبه خود حائز اهمیت و اساسی است.

در ادامه سیدحامد عاملی استاندار اردبیل نیز اظهار کرد: با اشاره به تلاش شبانه‌روزی مسئولان و مدیریت بحران در راستای خدمت‌رسانی به مردم انتظار می‌رود در راستای تامین تجهیزات و رفع کمبودهای امکانات برای مدیریت بحران اقدامات لازم انجام داده شود.

در پایان نیز دیگر مسئولان و دستگاه‌های اجرایی استان گزارشی در ارتباط با اقدامات انجام یافته ارائه دادند و نسبت به نقش رسانه و صدا و سیما در اطلاع‌رسانی‌ها تاکید شد.

انتهای خبر/