مناطق کم برخوردار مورد توجه قرار می گیرد
مناطق کم برخوردار مورد توجه قرار می گیرد
سیدمحمد اعتماد اعجازی فرماندار اردبیل در مراسم افتتاح مدرسه منطقه میراشرف از توجه جدی به مناطق کم برخوردار خبر داد.

به گزارش آذرسلام، سید محمد اعتماد اعجازی صبح امروز در آیین افتتاح مدرسه ای در منطقه میراشرف اردبیل اظهار داشت:  سعی خواهیم کرد تا بیشترین تمرکز و توجه را به مناطق محروم داشته باشیم تا برای حل چالش‌های فرهنگی، ‌اجتماعی و آموزشی این مناطق چاره‌اندیشی کنیم.

وی تصریح کرد: احداث مدرسه ۶ کلاسه در منطقه محروم میراشرف و مجموعه مسکن مهر این منطقه به توانمندی آموزشی نسل آینده کمک خواهد کرد تا ما زمینه و بستر برقراری عدالت آموزشی را مهیا کنیم.

فرماندار اردبیل گفت: در کنار افتتاح این مدرسه، در ایران‌آباد مجموعه ورزشی افتتاح شده و برای دانشگاه فرهنگیان نیز احداث خوابگاه دانشجویی و سالن ورزشی پردیس خواهران را شاهد هستیم.

اعتماد اعجازی افزود: در قالب طرح نهضت ملی مسکن عملیات احداث یک‌هزار واحد در ۲۵ هکتار زمین واگذار شده انجام می‌شود تا شاهد احداث واحدهای مسکونی مناسب و ایمن برای متقاضیان باشیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: در ایام هفته دولت در شهرستان اردبیل با ۲ هزار و ۴۲۸ میلیارد تومان اعتبار ۱۳۷ طرح عمرانی، اقتصادی و تولیدی به بهره‌برداری می‌رسد تا اشتغال یک‌هزار و ۲۶۹ نفر را زمینه‌ساز باشد.

اعتماد اعجازی اضافه کرد: در کنار بهره‌برداری از پروژه‌های متعدد عمران شهری، روستایی و خدمات‌رسانی در ابعاد مختلف سعی بر این است تا مردم پرجمعیت شهر اردبیل بتوانند از خدمات کیفی در حوزه‌های مختلف بهره‌مند شوند.

فرماندار اردبیل بیان کرد: سعی بر این است تا در شهرستان اردبیل با توجه به افزایش جمعیت، توسعه فضاهای آموزشی در مناطق مختلف به ویژه شهرک‌های جدید انجام شده و دانش‌آموزان در سال تحصیلی آینده در نزدیک‌ترین مدرسه محل سکونت خود تحصیل کنند.

انتهای پیام/