رئیس جمهور به همراه وزرای دولت به استان اردبیل سفر می کند
رئیس جمهور به همراه وزرای دولت به استان اردبیل سفر می کند
استاندار اردبیل اعلام کرد: رئیس‌جمهوری در هشتمین سفر استانی خود روز جمعه سفر یک روزه به این استان خواهد داشت.‌

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی آذرسلام، سیدحامد عاملی در جلسه شورای اداری استان اردبیل اظهار داشت: رئیس‌جمهوری در هشتمین سفر استانی خود روز جمعه سفر یک روزه به این استان خواهد داشت.‌

وی بیان کرد: وزرای اعزامی به شهرستان‌های مختلف استان گزارش خود را از مسائل و مشکلات مناطق مورد بازدید خود ارائه خواهند کرد.

عاملی اظهار کرد: در این سفر تلاش می شود تا مطالبه‌های استان در بخش راه، راه آهن، کشاورزی، آب و دیگر طرح‌های اقتصادی و عمرانی مهم طرح شده و تصمیم‌های مقتضی از سوی هیئت دولت برای تسریع در اجرا و تکمیل آنها برداشته شود.

وی تصریح کرد: قرار است در این سفر هشت تن از وزرا و معاونین رئیس‌جمهوری در شهرستان‌های مختلف استان حضور یافته و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنها قرار گیرند.

استاندار اردبیل ادامه داد: بر همین اساس  قرار است روزهای پنجشنبه و جمعه وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در شهرستان‌های سرعین و نیر،  وزیر راه و شهرسازی در شهرستان‌های اردبیل و نمین  وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهرستان اصلاندوز مغان، وزیر جهاد کشاورزی در شهرستان پارس‌آباد، وزیر نیرو در شهر ستان‌های خلخال و کوثر، وزیر تعاون و رفاه اجتماعی در شهرستان گرمی و انگوت، وزیر اقتصاد در شهرستان بیله‌سوار و معاون توسعه روستایی رئیس جمهوری در شهرستان مشگین‌شهر حضور یابند.

انتهای خبر/