“حسین نجف ز اده” به ریاست تعزیرات حکومتی آذربایجان غربی منصوب شد
“حسین نجف ز اده” به ریاست تعزیرات حکومتی آذربایجان غربی منصوب شد
طی حکمی از سوی احمد اصانلو رئیس تعزیرات حکومتی کشور حسین نجف زاده رئیس سابق تعزیرات استان اردبیل به ریاست این سازمان در آذربایجان غربی منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی آذرسلام، دکتر حسین نجف زاده رئیس سابق تعزیرات حکومتی استان اردبیل با صدور حکمی از سوی رئیس سازمان تعزیرات کشور به سمت ریاست تعزیرات حکومتی آذربایجان غربی منصوب شد.

در این حکم آمده است: نظر به تجارب ارزنده و حسن سابقه شما را به ریاست سازمان تعزیرات حکومتی آذربایجان غربی و رئیس شعبه اول تجدید نظر این سازمان در آذبایجان غربی منصوب می کنم.امید است در خدمتگزاری به مردم و اجرای دقیق تکالیف قانونی موفق باشید.

دکتر حسین نجف زاده به مدت ۶ سال به عنوان مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل در این استان خدمت کرد که با کارنامه بسیار موفقی همچون عدم پرونده مانده و رسیدگی به روز پرونده ها در این استان به ریاست این سازمان در استان زنجان منصوب و بعد از۲ سال مسئولیت به ریاست سازمان تعزیرات حکومتی استان گلستان منصوب شدند و دراین استان نیز ۱ ونیم سال خدمت و مسئولیت داشتند. هم اکنون نیز با بیش از ۱۰ سال سابقه موفق در این سازمان به ریاست تعزیرات حکومتی استان آذربایجان غربی منصوب شدند.

مدیران خوش نام و موفقی از این استان در دوره های قبل به دیگر نقاط کشور منتقل شده اند! که دولت انقلابی فعلی می تواند از ظرفیت بالا و انقلابی این مدیران همچون دکتر مهدی نیک سیرت در سازمان مدیرت درمان تامین اجتماعی، دکتر حسین نجف زاده سابقه چندین ساله مدیریت در تعزیرات حکومتی سه استان و مهندس علی حیدری در راهداری سابق این استان در توسعه و پیشرفت اردبیل که شناخت کافی دارند بهره ببرد.

انتهای خبر/