تاکید برتجلیل از ایثارگران در هفته دفاع مقدس
تاکید برتجلیل از ایثارگران در هفته دفاع مقدس
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: در هفته دفاع مقدس از ایثارگران تجلیل شود.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی آذرسلام،مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: تجلیل از مقام شامخ شهدا و ایثارگران در حقیقت پاسداشت ارزشها ، شرافتها و خوبیهاست .

حجت الاسلام اکبر اکبری که در جلسه هماهنگی برنامه های هفته دفاع مقدس سخن می گفت با اشاره به شعار امسال هفته دفاع مقدس « ما مقاوم هستیم » افزود : هفته دفاع مقدس یاد آور تلاش ها، مجاهدت ها و از خودگذشتگی ها در سنگر دفاع مقدس برای پاسداری از ارزشهای انقلاب اسلامی است .

وی بیان داشت : پیشرفت کنونی کشور حاصل از خود گذشتگی ها و جانفشانی های رزمندگان اسلام می باشد و با برگزاری هرچه با شکوهتر آئین گرامیداشت هفته دفاع مقدس ، رشادت های این عزیزان برای نسل جوان می بایست به بهترین نحو ممکن تبیین شود .

وی از مدیران دستگاههای اجرایی خواست ، شرایطی را فراهم بیاورند که از ایثارگران در این هفته به نحو احسن تجلیل شود چرا که رزمندگان زیاده خواه نیستند ولی نباید به باد فراموشی سپرده شوند .

 

لازم به توضیح است که تجلیل از پیشکسوتان جبهه و جنگ ، دیدار از خانواده معظم شهداء و ایثارگران ، غیار روبی مزار شهدا و ایجاد غرفه در نمایشگاه هفته دفاع مقدس از جمله برنامه های سازمان جهاد کشاورزی استان در هفته دفاع مقدس است.

انتهای خبر/