تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 11591
تاریخ انتشار: ج, 1394/11/16 - 19:04
جشن بزرگ انقلاب در اردبیل برگزار شد
سفر مهرآوه شریفی نیا به اردبیل +حواشی
بازیگر نقش اول فیلم کیمیا(مهرآوه شریفی نیا) در جشن بزرگ انقلاب مردم اردبیل شرکت کرد و به احساسات مردم پاسخ گفت.

از ساعات اولیه صبح، مردم برای شرکت در جشن بزرگ انقلاب به سمت سالن 6 هزار نفری رضازاده سرازیر شده بودند که از سمت پیاده رو تا درب های اصلی ورودی سالن جمعیت به صف شده اند تا وارد سالن شوند.تمامی طبقات سالن 6 هزار نفری رضازاده مملو از جمعیت شده طوری که عوامل انتظامی و حراست سالن درب را بسته و اجازه ورود بیش از ظرفیت سالن را ندادند.

قبل از ورود مهمان ویژه به مراسم جشن انقلاب،برخی حرکات از جمله زد و خورد از سوی برخی تماشاگران بخصوص ضلع شرقی سالن که اکثراٌ نوجوان و دبیرستانی بودند توجه همه را جلب کرده بود.

در این لحظه، حرکت دو نوجوان از ضلع شرقی به سمت وسط و تا نیمه های سالن از راه فضای سقف که بصورت اشکال هندسی فلز های لوله ای بهم پیوسته بوده دلهره و نگرانی هایی را بین تماشاگران و حاضرین که هر لحظه نگران سقوط این دو نفر بودند فضای سالن را ملتهب کرده بود.

این دو نوجوان در برابر نگاه های خیره تماشاگران که تا نیمه های سالن رسیده بودند! سریعاٌ به سمت اول خود بازگشتند و سقوط کفش یکی از این دو نوجوان موجب فریاد و التهاب حاضرین شد. با حضور تنی چند از عوامل انتظامی فضا کنترل شد. مهمان ویژه برنامه وارد سالن شد و با فریاد استقبال " کیمیا دوستت داریم" همراه بود.

مجری برنامه که مرتباً و بیشتر از همه از شهردار و بعداً شورای شهر تشکر و قدردانی می کرد باعث شد مهراوه شریفی نیا و پویا بیاتی نیز از شهردار تشکر کند!.

مهرآوه شریفی نیا که از حضور گسترده و تکمیل ظرفیت سالن 6 هزار نفری بلکه بیشتر از ظرفیت سالن متعجب و ذوق زده شده بود در پاسخ به سوال مجری که از اردبیل چه می دانی و چه حسی از حضور در بین مردم دارید؟ اظهار کرد: "اولین بارم است که به اردبیل میام. خیلی مردم باحال و دوست داشتنی هستید و خوشحالم که آمدم.شنیدم که می گن هوای اینجا خیلی سرد هست اما با تعجب دیدم گرم و آفتابی هست.از اردبیل؛ سرعین و دریاچه را می شناسم. مردم فوق العاده مهربان بوده و به من محبت نشون دادند".

در این لحظه مجری از قسمت آخر کیمیا پرسید که با خنده مهرآوه شریفی نیا همراه بود.

با بلند شدن صدای "کیمیا دوستت داریم" شریفی نیا نیز به احساسات حاضرین پاسخ گفت و افزود: "از طرف همه عوامل فیلم کیمیا می گویم: بابت همه چیز و همه نظرات چه مثبت چه منفی ممنونیم و به عشق و لطف شماها نفس می کشیم و زنده هستیم".

صحنه جالب لحظه ای بود که دختر کوچکی بنام آتنا که در تماس با یکی از برنامه های شبکه دو نسبت به کیمیا ابراز محبت کرده بود و آرزو داشت از نزدیک وی را ببیند با دسته گلی در سن مراسم حاضر شد که شریفی نیا وی را در آغوش گرفت.

صحنه جالبی که اتفاق افتاد این بود که مجری از حضور عکاسان خبرگزاری و سایت های خبری قدردانی کرده و از شریفی نیا خواست که با دست به دوربین شدن به این قشر نیز ادای احترام کند و با گرفتن دوربین عکاس خبرگزاری ایکنا از مردم عکس گرفت.

مهرآوه شریفی نیا در پایان از استاندار، شورای شهر، شهردار و مردم به جهت برگزاری این مراسم باشکوه قدردانی کرد و به زبان آذری "یاشاسین اردبیل"

از همه مردم تشکر و قدردانی کرد.

در ادامه با حضور پویا بیاتی خواننده کشورمان در سالن مراسم جشن انقلاب کنسرت آهنگهای آلبوم وی بصورت زنده اجرا شد.

آنچه که جای انتقاد و تاسف دارد حضور کم رنگ عوامل نیروی انتظامی و حفاظت فیزیکی داخل سالن بود که در هر گوشه ای درگیری نوجوانان مشاهده می شد و مردم از عدم کنترل و جمع اوری آنان گله و نارضایتی می کردند.

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

خیل عالی برگزار شد من ۱۳سالمه عاشق خانم شریفی نیا هستم

عالی

خیلی خوب بود ماهم خانواده گی در جشن شرکت کرده بودیم

سلام من عاشق مهراوه شریفی نیاهستم
ارسال نظر