یادداشت/
ترامپ بعدا خواهد فهمید که چه کار بزرگی به نفع مسلمانان منطقه غرب آسیا انجام داده است.
حاج قاسم را که می نگری، خاکی بودن را در تمام وجناتش خلاصه می‌کنی او اسیر هیچ تشریفاتی نیست و مهربانانه و لطیفانه بر چهره مردمی که برای عرض تسلیت به مراسم آمده بودند.
یادداشت/
نگرانی از ترویج فرهنگ های مختلف استفاده از تلفن همراه در بین نوجوانان و حتی کودکان کشورهای اروپایی از برنامه های "روتین" است.
یادداشت/
کهن مردان و حیکمانی همچون ابولقاسم فردوسی نیاز داریم که با قدرت نافذ و ماندگار "هنر" بتواند از قهرمانان واقعی این ملت از 8 سال دفاع مقدس، عرصه های علم و هنر و دفاع از شرف و جبهه مقاومت اسلامی، رستم و سهراب های واقعی و نه افسانه را برای تاریخ به یادگار بسپارد.
از جمله اقدام مثبت شورای شهر اردبیل جدید انتخاب شهردار بود، هرچند گزینه های جدب متعددی مطرح بود که بنا به دلایلی انتخاب نشدند و یا کنار رفتند اما ارزیابی عمومی در انتخاب مجدد شهردار فعلی مثبت و رضایت بخش است به چند دلیل...
یادداشت/
همه‌پرسی اقلیم کردنشین عراق اگر چنانچه اتفاق بیفتد، سرآغازی برای آغاز یک سری تنش و درگیری در داخل کشور عراق خواهد بود که تبعات آن در کشورهای ترکیه و ایران نیز مشاهده خواهد شد.
در پارلمان محلی
شهردار قبلی مجدداً در سمت شهرداری ابقائ شد و همه چیز سر جای معقول بازگشت و بدون فوت وقت و حواشی باید سراغ توسعه عمرانی شهری رفت.
گزینه‌های جدی برای تصدی‌گری شهرداری اردبیل؛
با توجه به اتمام موعد مقرر شورای شهر اردبیل برای اعلام کاندیداتوری برای تصدی‌گری شهرداری به نظر می‌رسد شانس جواد زنجانی برای تصاحب این پست به مراتب بیشتر از دیگر گزینه‌ها باشد.
نوسانات قیمت طلا طی چند روز گذشته متاثر از رویداد های جهانی و داخلی بود.
اداره مشاوره و مددكاری آرامش پلیس اردبیل منتشر کرد
آيا عشق ورزي يك هنر است؟ اگر چنين است به شناخت و تلاش نياز دارد. يا آن عشق، يك احساس دلپذير است كه تجربه كردن آن به بخت و اقبال بستگي دارد، عشق چيزي است كه ...

صفحه‌ها