از جمله اقدام مثبت شورای شهر اردبیل جدید انتخاب شهردار بود، هرچند گزینه های جدب متعددی مطرح بود که بنا به دلایلی انتخاب نشدند و یا کنار رفتند اما ارزیابی عمومی در انتخاب مجدد شهردار فعلی مثبت و رضایت بخش است به چند دلیل...
یادداشت/
همه‌پرسی اقلیم کردنشین عراق اگر چنانچه اتفاق بیفتد، سرآغازی برای آغاز یک سری تنش و درگیری در داخل کشور عراق خواهد بود که تبعات آن در کشورهای ترکیه و ایران نیز مشاهده خواهد شد.
در پارلمان محلی
شهردار قبلی مجدداً در سمت شهرداری ابقائ شد و همه چیز سر جای معقول بازگشت و بدون فوت وقت و حواشی باید سراغ توسعه عمرانی شهری رفت.
گزینه‌های جدی برای تصدی‌گری شهرداری اردبیل؛
با توجه به اتمام موعد مقرر شورای شهر اردبیل برای اعلام کاندیداتوری برای تصدی‌گری شهرداری به نظر می‌رسد شانس جواد زنجانی برای تصاحب این پست به مراتب بیشتر از دیگر گزینه‌ها باشد.
نوسانات قیمت طلا طی چند روز گذشته متاثر از رویداد های جهانی و داخلی بود.
اداره مشاوره و مددكاری آرامش پلیس اردبیل منتشر کرد
آيا عشق ورزي يك هنر است؟ اگر چنين است به شناخت و تلاش نياز دارد. يا آن عشق، يك احساس دلپذير است كه تجربه كردن آن به بخت و اقبال بستگي دارد، عشق چيزي است كه ...
توطئه های خطرناک آینده عراق را تهدید می کند
این رقص عربی ناشی از آزادی موصل در فضای شهر نیمه خرابه موصل اگر چه مرحمی است بر زخم سنگین توطئه استکبار بر مردم منطقه، لکن ..
یادداشت/
اعدام مه آفرید خسروی- احضار، رسیدگی، صدور حکم؛ بازداشت و زندان کسانی چون مهدی هاشمی-محمدرضا رحیمی -سعید مرتضوی- بابک زنجانی و دو روز قبل حسین فریدون روحانی برادر رئیس جمهور حکایت از خیز و عزم جدی دستگاه قضائی کشور دارد.
یادداشت:
برای کسانی که در سال 1908 در بیرون شهر عربی یافا جمع شده بوند تا کلنگ احداث یک شهر تمام عیار یهودی را بر زمین بزنند تصور اینکه روزی می رسد که این شهر پایتخت یک کشور یهودی می شود بعید و دور از انتظار بود.
برگ زرین از تاریخ و پاسخ امپراطور عثمانی به هرتصل یهود؛
در آستانه روز قدس خواندن برگ زرین از تاریخ دیدار هیئات یهودی به سرپرستی هرتصل با امپراطوری عثمانی عبدالحمید برای تحقق نیت شوم آنها و نوع پاسخ وی خواندنی و عبرت آموز است.

صفحه‌ها