تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 6747
تاریخ انتشار: س, 1392/11/15 - 11:43
خبر خوش مدیرعامل تاکسیرانی اردبیل در گفتگو با آذرسلام/
دستگاه کارت خوان در ناوگان تاکسی نصب می شود/حمل دربستی مسافر تخلف است
آذرسلام: مدیرعامل تاکسیرانی اردبیل گفت: بزودی دستگاه کارت خوان در ناوگان تاکسی شهری نصب و راه اندازی می شود.

به گزارش پایگاه خبری آذرسلام، ایمان زمانی مدیرعامل تاکسیرانی اردبیل در گفتگو با آذرسلام اظهار داشت: طرح زمستانی تاکسی رانی در حال اجرا است.

 

وی گفت: در این طرح گشت های تاکسی رانی از ساعت 6:30 صبح شروع به گشت زنی کرده تا وضعیت جابجایی مسافرین را رصد کند.

 

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی اردبیل عنوان کرد: با توجه به اینکه بر خی از رانندگان در این سرما و یخبندان علی رغم خطر احتمالی تصادف و مخارج اصطحلاک خودرو در زمستان اقدام به جابجایی مسافر می کنند قابل تقدیر و تحسین بوده و در این خصوص از 30 نفر از رانندگان که دائم در جابجایی مسافر تمام وقت اقدام کرده بودند مورد تقدیر و لوح سپاس اهداء شد.

 

زمانی افزود: مشاهده و گزارش می شود که بعضی از راننگان با عدم ارائه سرویس در هیچ خطی صرف دربستی کار می کنند که قطعا تخلف بوده و روز های شنبه و سه شنبه کمیته انظباطی تخلفات با قاطعیت برررسی و برخورد می کند ضمن اینکه پرونده به سازمان تعزیرا حکومتی استان انتقال یافته و جریمه سنگین را در پی دارد.

 

وی گفت: مردم در صورت مشاهده این تخلف و عدم رعایت نرخ مصوب با شماره 8818180  تماس گرفته و گزارش دهند تا برخرود قانونی صورت گیرد در عین اینکه مردم از رانندگانی که صادقانه خدمات ارائه می دهند تعامل و همکاری و حسن برخورد را داشته باشند.

 

ایمان زمانی با عنوان خبر خوش اظهار کرد: جلسات و اقداماتی در راستای راه اندازی و نصب دستگاه کارت خوان برای اخذ کرایه ها در ناوگان تاکسی در دست کار است.

 

وی گفت: در این رابطه با بانک ها و شرکت های متعددی به شور وارد شدیم که بزودی خبر نهایی آن اطلاع رسانی خواهد شد.

 

زمانی تاکید کرد: تلاش می کنیم جهت نصب این دستگاه در وهله اول از رانندگان هزینه ای دریافت نشود.

 

 ایمان زمانی مدیرعامل تاکسیرانی اردبیل در پایان با اشاره به اینکه 3430 تاکسی در اردبیل وجود دارد افزود: نصب و راه اندازی این تعداد دستگاه در تاکسی بالا بوده و برای این سازمان هزینه بر خواهد بود و باید از محل و منابع معینی تامین شود.

 

/انتهای پیام/

 

دیدگاه‌ها

[url=http://neurontin.online/]order neurontin[/url] [url=http://trazodone-hydrochloride.us/]cheap trazodone[/url] [url=http://zithromax.website/]zithromax 500[/url]
ارسال نظر