تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 5718
تاریخ انتشار: چ, 1392/07/17 - 09:40
با گذشت 6ماه از وعده سازمان تاکسیرانی:
وعده تاکسیرانی اردبیل عملی نشد
آذرسلام: وعده نصب تابلو در مبدا و مقصد مسیر تاکسی ها با میزان کرایه مصوبه شورای شهر از سوی سازمان تاکسیرانی اردبیل عملی نشد.

به گزارش پایگاه خبری آذرسلام، حدود 6 ماه از وعده رئیس تاکسیرانی اردبیل می گذرد و همچنان مشکلات و تنش بین مسافر و راننده تاکسی در اخذ کرایه با بگو مگوهای روزانه همراه است.

اگر به قسمت انتقادات و شکایات تاکسیرانی سری بزنیم متوجه خواهیم شد که روزمره چه تعداد افراد با رانندگان تاکسی بر سر کرایه ها تنش داشته اند و برای شکایت به این واحد مراجعه می کنند.

خبرنگار آذرسلام در تاریخ 27/1/92 در مصاحبه با محمد زمانی رئیس تاکسیرانی اردبیل خبر نصب تابلوهای فلزی در مبدا و مقصد هر مسیر شهری را، با عنوان نام مبدا و مقصد و میزان کرایه اعم از تاکسی خطی و گردشی نصب خواهد شد، را در سایت آذرسلام منتشر کرد اما متاسفانه با گذشت نزدیک به 6 ماه از موضوع و بیشتر از فرجه زمانی که تاکسی رانی وعده نصب 2 ماهه را داده بود هیچ اقدامی تا به امروز صورت نگرفته است و کماکان این مشکل اجتماعی و فرهنگی که گاها به زد و خورد فیزیکی هم منجر می شود ادامه دارد.

گاها مشاهده می شود بیشتر راننده ها با دریافت کرایه بیشتر از مصوبه شورای شهر نبود پول خرد را بهانه می کنند، به نظر می رسد این بهانه باعث شده است تا راننده ها هم باور کنند که کرایه همان مقداری است که دریافت می کنند و عدم اعتراض مسافرین این مطلب را تایید می کند در حالی که اکثر مسافرین حق و حقوق اجتماعی و فرهنگی شهری را رعایت می کنند و از این موضوع دلخور هستند.

امیدواریم مسئولین تاکسی رانی همت کنند و با نصب دستگاههای کارت خوان بمانند سازمان اتوبوسرانی که در ناوگان اتوبوسهای داخل شهری نصب کرده و مشکل کرایه  و سهولت حساب آن را عملی کرده است، این مشکل بوجود آمده را که جزو دغدغه و گلایه روزانه مردم از تاکسیرانی شده است را مرتفع کنند تا شاهد درگیری و تنشها در شهرمان نباشیم.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر