تازه ترین مطالب


کد مطلب: 5418
تاریخ انتشار: پ, 1392/06/28 - 14:59
نماینده مردم اردبیل در مجلس در گفتگو با آذرسلام خبر داد:
آخرین اخبار و گمانه زنی ها برای تعیین استاندار اردبیل
آذرسلام: عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس از نشست نمایندگان مجمع شمالغرب کشور برای تعیین و معرفی استاندار جدید اردبیل در هفته آینده خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری آذرسلام، منصورحقیقت پور در باره آخرین اخبار و گمانه زنی های موجود درخصوص استانداری اردبیل اظهار داشت: قرار بر این شده است که هفته آینده نمایندگان مجمع شمالغرب کشور گردهم آیند.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی هدف از برگزاری این نشست را رای گیری برای انتخاب فردی به عنوان استاندار اردبیل عنوان کرد.

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به این که گزینه هایی برای این سمت مطرح شده است، افزود: از بین این گزینه ها یک نفر را انتخاب و به وزیر کشور معرفی خواهیم کرد.

وی تاکید کرد: اعلام نظر نمایندگان بصورت کتبی و مخفی در صندوق رای ریخته خواهد شد و هر نماینده ای در نوشتن نام گزینه مد نظر خود کاملا آزاد است.

منصور حقیقت پور تصریح کرد: معیار انتخاب استانداری اردبیل در درجه اول شاسته بودن وی و در وحله دوم در صورت امکان بومی بودن فرد خواهد بود تا با آرامش خاطر مدیریت 4 ساله استان را به پیش ببرد.

این نماینده مجلس در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا اکبر نیکزاد هم جزو گزینه ها است یا خیر گفت: از پاسخ به این سوال معذورم.

حقیقت پور در پایان خاطر نشان کرد: از ایجاد شائبه و گمانه زنی های غیر موثق و انتشار آن خودداری کرده و تا پایان هفته بعد منتظر بمانیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر