تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 16223
تاریخ انتشار: د, 1396/12/21 - 09:55
معاون اداری دانشگاه آزاد اردبيل خبر داد
ادغام معاونت پژوهشی، فن آوری با معاونت آموزشی
معاون اداری و مالی واحد دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبيل از ادغام معاونت پژوهشی، فن آوری با معاونت آموزشی و تشکیل معاونت علمی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری آذرسلام، حسين عليپور در جلسه  شورای تخصصی اداری و مالی واحدهای استان اردبیل هنر مدیریت را از موضوعات اساسی دانست و گفت: واحدها با بحران مواجه شده اند که البته بزودی از آن خارج خواهیم شد و با هنرنمایی معاونان و مدیران مالی می شود از این بحران عبور کرد.

وي بيان كرد: بودجه و چارت سازمانی از موضوعات مهمی بودند که در جلسه هیات امنا مطرح شد و با توجه به مباحث مطروحه ضرورت دارد درآمد را افزایش و هزینه ها را تعدیل کنیم.

علیپور ادامه داد: 86% هزینه ها را پرداخت حقوق و دستمزد تشکیل می دهد که باید به نحوی تعدیل شود و به تناسب درآمدها باید هزینه شود.

وی افزود: برای کاهش هزینه ها باید کار اصلی عمدتا روی حقوق و دستمزد باشد که براي اين منظور در خصوص چارت های اداری تغییرات اساسی لازم است.

علیپور تاکید کرد: در بودجه پژوهشی، فرهنگی و ورزشی هم تعدیلاتی مورد نیاز است تا هزینه های دانشگاه را تا حدودی کاهش دهيم.

معاون اداری و مالی اردبیل به ارایه راهکارهای عملی درآمدزایی و کاهش هزینه تاکید کرد و گفت: کارگروه های تخصصی با محوریت استادها تشکیل شود و از کمک هیات علمی در واحدها استفاده شود همانطور که کارگروه ارتباطات در روابط عمومی تشکیل شده است. 

وی همچنین از ادغام معاونت پژوهشی، فن آوری با معاونت آموزشی و تشکیل معاونت علمی خبر داد.

انتهای پیام/

 

برچسب‌ها: 
ارسال نظر