تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 16150
تاریخ انتشار: چ, 1396/12/09 - 12:45
فرمانده بسیج و سپاه شهرستان اردبیل در نشست مجمع عمومی بسیج این شهر گفت: تحقق جامعه واقعی اسلامی و تدابیر و فرامین رهبری در این مجمع به جد دنبال خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری آذرسلام، جلسه مجمع بسیج شهرستان اردبیل با حضور دادستان اردبیل، رضا کریمی و صدیف بدری نمایندگان مردم اردبیل، نیر، نیمن و سرعین در مجلس، نمایندگان و فرماندهانی از نیروی انتظامی و سپاه و نخبگان بسیج؛ شامگاه گذشته در سالن ولایت اردبیل برگزار شد.

 

سرهنگ پاسدار حسن دهقان فرمانده سپاه و بسیج شهرستان اردبیل با تعریف بسیج آن را حرکت عظیم ملت ایران با اگاهی به احساس امیخته با عقلانیت و حرکت فکری، عملگرایی همراه با آرمان گرایی و دیدن افق های دور دست عنوان کرد و تاکید کرد: هر کس خارج از این دایره باشد بسیج نیست و نمی تواند ادعای بسیجی بودن داشته باشد.

وی هدف از برگزاری مجمع بسیج را اجرای تدابیر و فرامین رهبری، سرعت بخشیدن به تحقق جامعه اسلامی و پیشبرد اهداف نظام با همفکری صاحبنظران بسیجی و دلسوزان به انقلاب دانست.

سرهنگ دهقان پایش محیطی شرایط شهرستان با تحلیل تهدیدات، فرصت ها، نقاط ضعف و قوت و ارایه راهکار برون رفت از مشکلات را از اهداف بعدی مجمع بسیج دانست.

وی تاکید کرد: هیچ دستگاه اجرایی و یا سازمانی نباید تخریب شود و انتقاد ها سازنده، از روی تعهد و دلسوزانه مطرح خواهد شد و اگر مسئول دلسوز باشد کمک خواهد کرد.

ظرفیت سازی برای جذب حد اکثری و سازمان دهی همه وفادران به انقلاب جهت حضور در صحنه های مورد نیاز از موارد در دستور کار این مجمع است.

فرمانده بسیج و سپاه شهرستان اردبیل تصریح کرد:اگر در راستای اهدف نظام قدم برنداریم و مشکلات و معظلات را برطرف نکنیم آسیب زا خواهد بود.

دهقان در پایان ارایه و انتقال تجربیات پیشکسوتان نظام به جوانان را مهم و ضروری دانست و آینده را از آنه جوانان دانست.

 

انتهای پیام/

 

ارسال نظر