تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 16115
تاریخ انتشار: پ, 1396/11/26 - 10:24
نماینده مردم شهرستان‌های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی از پوشش‌دهی کامل تلفن همراه و اینترنت در ۶۴۹ روستای اردبیل خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری آذرسلام، صدیف بدری اظهار داشت: براساس قول مساعد وزیر ارتباطات 15 سایت BTS تا اردیبهشت‌ماه سال آینده در استان اردبیل ایجاد می‌شود و این امر زمینه‌ساز توسعه خدمات تلفن همراه در استان خواهد شد.

وی با اشاره به جزئیات جلسه مجمع نمایندگان استان با وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بیان کرد:‌ تاکنون در سطح استان 10 سایت BTS برای ارایه خدمات تلفن همراه اعم از آنتن‌دهی موبایل، خدمات اینترنت و سایر خدمات ایجاد شده و توسعه و افزایش این سایت‌ها از موارد مورد پیگیری جدی بوده که وزیر ارتباطات در این زمینه قول مساعد داده است.

نماینده مردم شهرستان‌های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: بر این اساس از 50 سایت مورد مطالبه مجمع نمایندگان استان برای پوشش تلفن همراه و اینترنت در استان اردبیل تعداد سایت‌های راه‌اندازی شده تا اردیبهشت‌ماه 97 به 25 سایت می‌رسد.

بدری با بیان اینکه 649 روستای بالای 20 خانوار استان اردبیل دارای سرویس کامل پوشش‌دهی تلفن همراه و اینترنت است، افزود: استان اردبیل در شاخص پوشش خدمات تلفن همراه در مناطق روستایی، بعد از استان‌های همدان و گلستان در جایگاه سوم کشور قرار دارد و در این حوزه اقدامات خوبی انجام شده است.

وی تصریح کرد: براساس برنامه‌ریزی‌هایی که انجام شده است تحولات خوب و عمده‌ای در حوزه ارتباطات در استان‌های کشور و به ویژه استان اردبیل رخ می‌دهد و برای حل مشکلات در این حوزه به صورت کارشناسی اقدامات و راهکارهای لازم به کار گرفته خواهد شد.

نماینده مردم شهرستان‌های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی از بررسی مشکلات مربوط به رومینگ تلفن در نوار مرزی و نبود اینترنت و آنتن‌دهی ضعیف در شهرهای مرزی خبر داد و گفت: در زمینه رفع این مشکلات بررسی‌ها و راهکارهای لازم ارائه شده است و تلاش و جدیت بر این است تا با اقدامات کارشناسی‌شده در راستای رفع این مشکلات اقدامات لازم انجام شود.

منبع:تسنیم

انتهای پیام/

 

ارسال نظر