تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 16104
تاریخ انتشار: ش, 1396/11/21 - 12:47
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اردبیل:
شاخص مصرف برق در استان 2 برابر جهانی است
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل گفت: متأسفانه شاخص مصرف در استان دو برابر متوسط جهانی و 4 برابر کشورهای پیشرفته است.

به گزارش پایگاه خبری آذرسلام، حسن محمدی در نشست خبری خود در اردبیل با اشاره به نقش و عمده ارتباط شرکت توزیع برق با مشترکین و متقاضیان اظهار داش: تلاش بر این خواهد بود رضایت مردم و مشترکین را جلب شود.

محمدی مشترکین قبل از انقلاب را 44 هزار برشمرد و گفت: 530 هزار مشترک در سطح استان اردبیل داریم.

او افزود: 3500 کیلومتر شبکه توزیع برق و 6 هزار و 600 پست برق در استان اردبیل ایجاد شده و یک هزار و 698 روستا در سطح استان دارای برق شده اند به عبارتی

وی  روستاهای بالای 10 خانوار را در استان برخوردار از برق برشمرد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اردبیل سه برابر برق تولیدی استان را در داخل استان عنوان کرد و گفت: 1010 مگابایت برق در استان تولید می شود.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل گفت: متأسفانه شاخص مصرف در استان دو برابر متوسط جهانی و 4 برابر کشورهای پیشرفته است.

محمدی در این باره افزود: بالای 60 درصد مصرف برق مشترکین شامل روشنایی بوده و نیاز به اصلاح الگوی مصرف است.

وی تصریح کرد: طرح جامع برق‌رسانی شهرستانهای استان در دست اقدام است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل اظهار داشت: 160 کلید هوشمند برای شبکه خریداری و کلیه خودروهای این سازمان به دستگاههای ردیاب مجهز شده است.

محمدی با بیان اینکه کابلهای خود نگهدار تعویض شده که کاهش خاموشی و رضایتمندی مردم را به دنبال داشته است.

وی ادامه داد: اولین بار در سطح کشور طرح "لینک جی آی اس" به صورت پایلوت در استان اردبیل اجرای می شود که طی آن و در صورت خرابی برق مشترک٬ تمامی جزئیات آدرس خرابی برق به صورت هوشمند استحصال می شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل در پایان از فروش اینرتنتی انشعاب برق در سال آینده خبر داد و گفت: مشترکین می توانند با تماس سامانه121 انتقادات و پیشنهادات موارد را مطرح کنند.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر