تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 16094
تاریخ انتشار: ي, 1396/11/22 - 12:51
مسئول دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در حج و زیارت استان اردبیل در سخنرانی راهپیمایی 22 بمهن این شهر گفت: تلاشها برای خدمت به مردم کافی نیست.

به گزارش پایگاه خبری آذرسلام، حجت الاسلام عبدالله بیدار مسئول دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در حج و زیارت استان اردبیل در راهپیمایی۲۲بهمن مردم این شهر با قدردانی از حضور ملت بصیر اردبیل در این روز اظهار داشت: ملت در لحظات حساس و نیاز شرایط را درک و حاضر می شود.

بیدار حضور جوانان پر ذوق و شوق پرچم بدست را نشان از پاسداری این نسل و اینده امیدبخش ارزیابی کرد و افزود: انقلاب ما از ۳ مقوله مردم حاضر در صحنه ،اسلام و رهبری دینی و سیاسی تشکیل شده است و این ۳ ضلع از اول کارگشا و کنارهم بوده طوری که از زمان پیروزی معجزه اسای انقلاب قرن اخیر دشمن آن را برنمی تابد.

مسئول دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در حج و زیارت استان اردبیل تاکید کرد: باوجود مشکلات زیاد مردم پای نظام بوده و رزمندگان در سوریه و شمالغرب حافظ امنیت مرزها هستند همچنین حضور معنادار مردم مسئولیت دولت را سنگینتر می کند و تقدیم جان فرزندان و تحمل سختی ها شایسه خدمتی درخور است.

وی ادامه داد: مسئول در پست خود باید امانت دار بوده و تلاشها باید شبانه روزی و بیش از پیش باشد، متاسفانه تلاشها کافی نیست و مطالبات بحق مردم باید پاسخ داده شود.

 

حجت الاسلام عبدالله بیدار سخنران مراسم راهپیمایی 22 بمهن مردم اردبیل بیان کرد: اگر کسی انچه از او برمی اید برای ملت مسلمان انجام ندهد مسلمان نیست.

وی با اشاره به پیشرفت های خیره کننده دفاعی کشور گفت: توانمندی بعد از انقلاب بویژه پیشرفت موشکی بدست شهید تهرانی جایگاه ممتازی در عرصه بین المللی و منطقه ای بخشیده است و تا اخر از مظلومان جهان حمایت خواهیم کرد.

بیدار توانمندی موشکی را بازدارنده معرفی کرد و گفت: موشک بالستیک مافوق صوت و هوشمند خلیج فارس افنخار بزرگی برای کشور و امنیت اور است.موشک کروز و اژدر رادارگریز که سریعتربن در جهان بوده و ۳ برابر نوع امریکایی سرعت دارد، صنعت ساخت ان انحصاراً در دست فرزندان صنایع دفاع ایران است.

او با بیان اینکه موشک قدر ۱۱۰ با برد ۳۰۰۰ کیلومتر حقیقتا اقتدار و عزت اوربوده و دورترین نقطه در زیر هدف این موشک است اضافه کرد: دیگر موشکها مانند خرمشهر، سومار و غیره موحب قبول نشست ۵+۱با ایران شد نه چیر دیگری  بنابراین این اقتدار در سایه خونهای سربازان و رزمندگان بدست امده است و دشمن از اول و اکنون هم دنبال سرنگونی است.

 

حجت الاسلام بیدار با یادآوری اینکه  قطع یقین امداد الهی و کمک خداوند با انقلاب و ملت ایران است گفت: مسئولیت ها در حفظ ارمان امام، رهبری و شهدا سنگینتر بوده و باید همیشه انقلابی عمل کرد.

وی تاکید کرد:دوست و دشمن را باید شناخت و شاخص های انقلابی گری باید رعایت و دیده شود زیرا مردم همچنان با قوت انقلابی بوده و انتظاری در این سطح دارند.

 

وی در پایان سخنرانی مراسم راهپیمایی 22 بهن ماه سال 96 گفت: پاسداری از انقلاب و ولایت، دفاع از محروم و مستضعفین در سراسر عالم حیاتی و ضروری است.

 

انتهای پیام/

 

ارسال نظر