تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 16090
تاریخ انتشار: ش, 1396/11/21 - 13:13
به همت و توان و روحیه انقلابی و مدیریت جهادی بسیج سازندگی سپاه شهرستان اردبیل خانه محروم به متراژ 60 متر درعرض 45 روز ساخته و تحویل داده شد.

به گزارش پایگاه خبری آذرسلام، 24 آذر ماه  ۹6 بود که سبز پوشان سپاه برای رفع محرومیت برای ساخت خانه محروم دست بکار شدند  و توانستند در رکوردی جدید زمینی به مساحت 60 متر را در  عرض 45 روز  ساخته و تحویل دهند، خدمتی که تنها با روحیه انقلابی و مدیریت جهادی محقق می شود.

سرهنگ پیرجاهد مسئول بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل در حاشیه مراسم افتتاح این خانه محروم در شهرستان اردبیل با بیان اینکه با نهادینه کردن خدمت به محرومین و نیازمندان جامعه با روحیه ایثارگری می توان گام های ارزنده ای در جامعه برداشت، اظهار داشت: این خانه متعلق به خانوادای است که سه تن از فرزندان خانواده دچار بیماری هایی از قبیل فلج و مشکل ذهنی هستند. که در این راستا پس از اطلاع از وضعیت آنان در محل حضور یافتیم.

وی ادامه داد: این منزل در زمان کوتاهی با اعتباری  معادل 250 میلیون ریال و تایید و نظارت کارشناسان و زیرنظر نظام مهندسی شهرستان اردبیل با استحکام و زیبایی ساخته شد است که در دهه فجر تحویل این خانواده شد.

مسئول بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس (ع)  در ادامه روحیه انقلابی و مدیریت جهادی را دو عامل کاهش هزینه ها عنوان کرد و افزود: باید خدمت به محرومین و نیازمندان جامعه را با روحیه ایثارگری در خود نهادینه کنیم.

سرهنگ پیرجاهد خاطر نشان کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در تمام کشور به ویژه در مناطق مرزی و مناطق محروم نه به عنوان وظیفه بلکه به عنوان رسالت پاسداری تمام توان خویش را برای محرومیت زدایی، کمک به نظام سلامت، اقتصادمقاومتی، مباحث اصلی تربیتی و فرهنگی حوزه هم افزایی در جامعه به منظور جلوگیری از نفوذ دشمن در مسائل قومیت، محرومیت ومذهب دنبال می کند.

 

انتهای پیام/

 

برچسب‌ها: 
ارسال نظر