تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 16084
تاریخ انتشار: پ, 1396/11/19 - 13:31
آیت الله عاملی در همایش همدلی نیروهای مسلح استان اردبیل:
اختلاف و قصوری در بین نیروهی مسلح نیست/تمام نگاه کشور منتظر اقدام انقلابی سه قوه است
آیت الله عاملی در همایش همدلی نیروهای مسلح استان اردبیل با قدردانی از ایثار نیروهای مسلح گفت: تمام نگاه ملت و کشور به سمت حرکت جهادی و انقلابی سه قوه در حیطه وظایف آنها است.

به گزارش پایگاه خبری آذرسلام، آیت‌الله سیدحسن عاملی صبح امروز در همایش مودت و همدلی نیروهای مسلح استان اردبیل که در سالن ولایت اردبیل برگزار شد اظهار داشت: امامت و ولایت اصلی‌ترین عامل وحدت است و در طول 38 سال تحت زعامت ولایت هیچ اختلافی بین نیروهای مسلح دیده نشده است.

عاملی در ادامه بیعت و میثاق ارتش و همافران با امام راحل را نماد عزت و بصیرت برشمرد و گفت: چند روز قبل از پیروزی انقلاب و با وجود خطر اعدام طبق دستور العمل ابلاغی از سوی ساواک ارتش و همافران با امام بیعت کردند.

وی گفت: پس از انقلاب نیز امام راحل اجازه عملی شدن زمزمه های شوم منحل شدن ارتش را ندادند.

او افزود: سپاه بارها فدای کشورشده و تحریمهای سپاه از سوی آمریکا نشان از ترس و وحشت آنان از کلمه سپاه است.

وی در ادامه با اذعان به اینکه قصوری و کوتاهی در ماموریت و عملکرد نیروهای مسلح نیافتم تا هشدار یا تذکر بدهم ادامه داد: تمام نگاه های ملت به سمت عملکرد انقلابی و اصولی سه قوه بوده و باید با اقتدار و قدرت با اختلاسگران و با اجرای موثر قانون و نیز مصوبات برای تعالی و پیشرفت همه جانبه کشور قدم بردارند.

نماینده مردم استان اردبیل در مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: کسانی که به انقلاب و ایران غیرت دارند از مشکلات کشور بسیار ناراحت هستند.

عاملی در پایان تصریح کرد: از مجلس انتظار داریم در وضع قوانین نهایت تلاش و دقت را داشته باشد چرا که بسیاری از مشکلات کشور ناشی از ضعف قانون است.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر