تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 16083
تاریخ انتشار: پ, 1396/11/19 - 13:13
فرمانده سپاه استان اردبیل در همایش مودت و همدلی نیروهای مسلح استان با تشریح خدمات و تلاش نیروهای مسلح استان بیعت ارتش و همافران با امام راحل را در تاریخ بی نظیر برشمرد.

به گزارش پایگاه خبری آذرسلام، همایش موّدت و همدلی نیروهای مسلح استان اردبیل در سالن ولایت این شهر صبح امروز برگزار شد.

سردار پاسدار جلیل بابازاده فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل در این همایش اظهار داشت: میثاق و بیعت همافران ارتش چند روز قبل از پیروزی انقلاب و در اوج غربت امام و انقلاب در تاریخ حرکتی بی نظیر است.

بابازاده با بیان اینکه روزگاری امنیت کردستان بحران و حساس بود اما اکنون با رشادت ارتش و نیروهای کرد مسلمان و بسیج امنیت کامل در این مناطق برقرار است بدون اینکه کمترین امتیازی به معاندین، منافقین و دشمنان داده شود.

وی در ادامه با بیان خدمات و تلاش تیمسار ظهیر نژاد خدمات او را فراموش نشدنی دانست.

وی در ادامه گفت: نیروی انتظامی با صلابت و در شرایط سخت انجام وظیفه می کند و باوجود شیطنت ها و کم لطفی ها به این نیرو خالصانه و سخت کوش در خدمت امنیت کشور و مردم هستند.

سردار بابازاده تلاش و حضور پلیس راه و راهور را ستود و گفت: ایجاد ارامش ترافیک در جاده ها و امنیت آن توسط این رده ها غیر قابل انکار است.

فرمانده سپاه استان اردبیل در همایش همدلی نیروهای مسلح استان اردبیل درباره مرزبانی استان گفت: این یگان نیز در وضعیت های سخت مرزی در مرزهای کشور حضور دارد و حتی در نقاطی که امکان جابجایی فقط با بالگرد ممکن بوده ایستاده اند که مجاهدت در راه انقلاب اسلامی محسوب و دست بوس آنها هستیم.

وی در ادامه با اشاره به رشادت و انجام وظیفه سپاه و بسیج در ماموریت ها محوله گفت: به اندازه معقول از همه اقشار انتظاراتی داریم.

بابازاده در ادامه با بیان اینکه صدای حلقوم برخی ها علایم و اثری از خیرخواهی نیروهای مسلح ندارد گفت: ادبیات آموزش نظامی و رزمی را از ارتش آموختیم و اکنون سپاه بالنده تر از همیشه است.

سردار بابازاده در ادامه نقش نیروهای مردمی در جنگ در کنار سایر نیروها و نیز با ارائه خدمات در گروه های جهادی عمرانی و محرومیت زدایی در شرایط کنونی آن را کارساز دانست.

وی گفت: قرارگاه پیشرفت و ابادانی سپاه اردبیل با اعتبار 600 میلیون تومانی در طول شش ماه کاری به ارزش 10 میلیارد تومان را اجرایی کرده اند.

وی در ادامه بر لزوم حمایت مجلس در اعتبارات به نیروهای مسلح و وزارت دفاع تاکید کرد و گفت: برای انجام بهتر وظایف و کیفی آن نیاز به حمایت مجلس است.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر