تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 16082
تاریخ انتشار: چ, 1396/11/18 - 15:30
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل در آیین نکوداشت فعالان عرصه هنر و ادبیات پایداری در سالن ولایت این شهر گفت: با کسانی یا سازمانی که از نام و تصویر شهید سوء استفاده می کند برخورد می شود.

به گزارش پایگاه خبری آذرسلام، سردار جلیل بابازاده شامگاه گذشته در آیین نکوداشت فعالان عرصه هنر و ادبیات پایداری که در سالن ولایت برگزار شد٬ اظهار داشت: فعالان عرصه هنر و ادبیات پایداری دفاع مقدس مفاهیم واقعی جنگ را به آیندگان منتقل می کنند.

 

سردار بابازاده با انتقاد از کسانی که ادبیات پایداری را تحریف و دنبال منفعت شخصی هستند٬ افزود: متأسفانه گاها شاهد هستیم که کتاب و یا آثار هنری دیگر در رابطه با یاد و خاطره شهدا منتشر می‌شود که با اصل قضیه  فرق داشته و این افراد دنبال منفعت‌های شخصی هستند.

همچنین فرمانده سپاه استان اردبیل با انتقاد شدید از عده ای افراد یا سازمانها که در مراسم خود نام شهید را یدک کشیده و با تجلیل از عملکرد یکدیگر از تصاویر و نام شهدا سوء استفاده کرده و آن را پله ترقی می کنند هشدار داد: شهید متولی دارد که متولی آن نیز بنیاد شهید و نیروهای مسلح بوده و با هرکسی که به این شیوه و شگرد ادامه دهد چه وزیر باشد چه وکیل برخورد و پاسخ خواهیم داد.

وی تصریح کرد: کسانی که در گذشته نیز معتقد بودند نباید بسیج به ادارات راه یابد و نتوانستند و از این به بعد نیز نخواهند توانست بسیج را از میدان به در کنند.

 

انتهای پیام/

 

برچسب‌ها: 
ارسال نظر