تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 16017
تاریخ انتشار: چ, 1396/11/04 - 13:59
معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان ضرورت تبليغ و ترويج فرهنگ ازدواج آسان را مورد تأكيد قرار داد و گفت: افزايش مهارت هاي ارتباطي و تقويت باورهاي ديني و ارزش هاي اخلاقي راهكاري اثربخش در پيشگيري و كنترل طلاق است.

به گزارش پایگاه خبری آذرسلام، سرهنگ "كريم نوري" در نشست علمي ـ تخصصي با موضوع طلاق، نيروي انتظامي را در خط مقدم پيشگيري و مقابله با آسيب هاي اجتماعي عنوان كرد و گفت: ناجا با تكيه بر توانمندي، تخصص و مهارت كاركنان خود مطالعات جامع و هدفمندي در حوزه پيشگيري از آسيب هاي اجتماعي انجام داده، كه نتايج مثبتي به دنبال داشته است.

وي با تأكيد بر ضرورت همدلي، همگامي و انسجام اجتماعي در مسير افزايش شور و نشاط جامعه اظهار داشت: در پيشگيري و مقابله با آسيب هاي اجتماعي، بايد اساس فعاليت ها تمركز بر روي اقدامات فرهنگي، آموزشي و تربيتي باشد.

معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان اردبيل طلاق را يكي از آسيب هاي مهم اجتماعي كه بسترساز وقوع نابساماني ها و كجروي ها است، عنوان كرد و بيان داشت: افزايش مهارت هاي ارتباطي و تقويت و تعميق باورهاي ديني و ارزش هاي اخلاقي راهكاري اثربخش در پيشگيري و كنترل طلاق است.

سرهنگ "نوري" ضرورت تبليغ و ترويج فرهنگ ازدواج آسان با بهره مندي از ظرفيت رسانه را مورد تأكيد قرار داد و گفت: شايسته است زوجين به افزايش صميميت در كانون خانواده اهميت ويژه اي داده و گفتار و رفتار خود را زيبنده صداقت كنند.

معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان اردبيل با تبيين و تشريح علل وقوع طلاق تصريح كرد: بايد اين عوامل با راهكارهاي كارشناسي شده احصاء و مرتفع شود.

انتهای پیام/

 

برچسب‌ها: 
ارسال نظر