تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 15983
تاریخ انتشار: د, 1396/10/25 - 13:08
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اردبیل مطرح کرد
هنر مشاوران رفتاری بر مراجعه كنندگان
معاون اجتماعي فرماندهی انتظامی استان گفت: هنر مشاوران تأثيرگزاری رفتاری، اخلاقی، عاطفی و علمی بر مراجعه كنندگان، سامان بخشی مشكلات خانوادگی و افزايش شور و نشاط اجتماعی است.

به گزارش پایگاه خبری آذرسلام، سرهنگ "كريم نوری" با اشاره به اينكه خانواده سالم و پويا نقش مهمی در تعالی و بالندگی جامعه دارد، اظهار داشت: خانواده ای كه سرشار از آرامش و صميميت است افراد آن مهر و عاطفه را به جامعه انتقال داده و محيط اجتماعی را از گرفتار شدن در دام آسيب ها و كجروی ها مصون می دارد.

وی با بيان اينكه مشاوران با تكيه بر عمل و دانش روز دنيا بايد توجه ويژه ای به خانواده داشته باشند؛ افزود: هنر مشاوران تأثيرگزاری رفتاری، اخلاقی، عاطفي و علمي بر مراجعه كنندگان، سامان بخشي مشكلات خانوادگي و افزايش شور و نشاط اجتماعي است.

معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان اردبيل با تاكيد بر اينكه مشاوران و مددكاران اجتماعي در تامين آرامش فردي و اجتماعي نقش برجسته و بي بديلي دارند، گفت: سعه صدر، گشاده رويي و اخلاق مداري اساس فعاليت هاي مشاوران بوده و اقداماتي كه آنان در استحكام بخشي به بنيان خانواده و كاهش آسيب هاي اجتماعي انجام مي دهند شايسته ارزش گذاري و ارج نهادن است.

سرهنگ نوري آمار بالاي مصالحه پرونده هاي تشكيل شده در دواير مشاوره و مددكاري اجتماعي فرماندهي انتظامي استان اردبيل را ارزشمند و نشان از تخصص و تسلط كاري مشاوران دانست و تصريح كرد: مشاوران با تكيه بر علم و دانش روز دنيا بايد توجه ويژه اي به كانون خانواده و استحكام بخشي ابن نهاد مقدس داشته و با بكارگيري روشهاي نوين مشاوره اي مهر،‌ محبت و عاطفه را در خانواده ساري و جاري ساخته و مفهوم دوست داشتن را در افراد نهادينه سازند.

معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان اردبيل توجه به مسائل خانواده را از حكومت داري و سياست مداري مهم عنوان كرد و بيان داشت: جامعه تحت تأثير خانواده بوده و ما بايد ريشه آسيب هاي اجتماعي را در خانواده جستجو و سرمايه گذاري هدفمندي را در سالم سازي آن انجام دهيم.

 

انتهای پیام/

 

ارسال نظر