تازه ترین مطالب


کد مطلب: 15943
تاریخ انتشار: س, 1396/10/19 - 02:23
سردار نقدی در یادواره ملی شهدای نیارق اردبیل:
شهادت می دهم ساده ترین زندگی، زندگی رهبری است
سردار محمدرضا نقدی در یادواره ملی شهدای نیارق اردبیل گفت: رهبری انقلاب در طول 40 سال 1دستور بنفع خانواده خود صادر نکرده و زندگی ایشان از ساده ترین زندگی هم پایین تر است.

به گزارش پایگاه خبری آذرسلام، سردار محمد رضا نقدی معاون فرهنگی سپاه کل کشور در یادواره ملی شهدای قیام 18 دی 57 مردم روستای نیارق اردبیل، قبل از نماز مغرب و عشائ در مسجد صاحب الزمان این روستا اظهار داشت: شهدا در حسرت و آرزوی تاسیس حکومت اسلامی جان خود را تقدیم کردند بدون اینکه ود شاهد ایجاد حکومت اسلامی باشند بنابراین تمام عزت و عظمت و پیشرفت را مدیون آنها هستیم.

وی با تشریح نحوه شهادت شهید انقلاب روستای نیارق شهید راستگو گفت: وقتی گلوله بر دهانش اصابت کرد شعار توحید و یگانگی الهی را زمزمه کرد و مردم انقلابی درس خود را از امام حسین(ع) و حضرت عباس(ع) گرفته اند.

سردار پاسدار نقدی با بیان اینکه حق تسلیم شدن در برابر زورگویان را نداریم و قران به ما اجازه نداده تاکید کرد: هرگز تسلیم نخواهیم شد.

معاون فرهنگی سپاه کل کشور یادآور شد: مردم شجاع و انقلابی نیارق زمانی قیام کردند که طاغوت مجهز به تمام امکانات امنیتی اطلاعاتی و انسانی مانند ساواک شکنجه گر بود.

وی در ادامه شهادت داد: زندگی رهبری از ساده ترین زندگی ساده زیست ها هم پایین تر است و با وجود اینکه دارای قدرت و اختیاراتی هست اما هیچ وقت بنفع خود، خانواده یا تبار خود دستور یا اقدامی انجام نداده بلکه تمام دستورات ایشان حول محور ملت و رسیدگی به مستضعفین بوده است.

وی گفت: اوایل انقلاب می گفتند ولایت فقیه به دیکتاتوری منجر خواهد شد اما در طول 40 سال گذشته هیچ دستور و یکه تازی به نفع منافع شخصی از سوی ایشان مشاده نشده است و به همین جهت دنیا در حسرت چنین رهبرانی هستند.

سردار محمدرضا نقدی تصریح کرد: آمریکا در وضعیت فعلی به دست ترامپ دست به هرکاری می زند به سود جهان اسلام و ایران تمام می شود که از جمله آن شکست داعش و زنده کردن بحث فلسطین در انتقال سفارت به قدس بود که فلسطین را به موضوع اول جهان اسلام تبدیل کرد.

او عنوان کرد: در بوکمال سوریه و موصل و عراق سیلی محکمی به گوش آمریکا نواخته شد.

 معاون فرهنگی سپاه کل پاسداران کشور تصریح کرد: در ماجرای استقلال کردستان عراق که دنبال یک غده سرطانی اسرائیلی جدید درمنطقه بودند و در پروژه اقدام به کودتای عبداله صالح در یمن و نیز گروگان گیری سعد حریری نخست وزیر لبنان در کمترین زمان سیلی محکمی بر گوش آمریکا نواخته شد که نتیجه آن تسلط دولت مرکزی عراق به کردستان، اتحاد سنی- شیعه -مسیحی در لبنان و نیز ناکام ماندن کودتای یمن و کشته شدن عبداله صالح است.

نقدی تصریح کرد: هر روز خطاهای بزرگتری از آمریکا سر می زند که بر علیه او و به نفع ایران تمام می شود.

وی گفت: در صورت تبعیت از ولایت فقیه و ایستادگی زنجیره پیروزی برای ما و شکست آمریکا تا سقوطش ادامه خواهد داشت.

معاون فرهنگی سپاه کل کشور تاکید کرد: هر سختی و دشواری پیش رو سخت تر از زمان 8 سال جنگ و مبارزات انقلابی نخواهد بود بنابراین نباید سست یا ناامید شد و سنگر را نباید خالی کرد.

سردار پاسدار محمدرضا نقدی در پایان سخنرانی یادواره شهدای ملی قیام انقلابی مردم روستای نیارق اردبیل که قبل از نماز مغرب و عشاء در مسجد صاحب الزمان روستای نیارق از توابع شهرستان نمین واقع در استان اردبیل برگزار شد، گفت: 26 شهید شامل 21 شهید جنگ و 5شهید قیام برای انقلاب روستای نیارق نشان از قهرمانی داشته و با شهدای روستای نیارق هم عهد و پیمان می شویم که رهرو آنان خواهیم ماند.

 

انتهای پیام/

 

ارسال نظر