تازه ترین مطالب


کد مطلب: 15928
تاریخ انتشار: ش, 1396/10/16 - 11:31
در شرایطی که نیاز به همدلی و اتحاد برای ارائه خدمات شایسته به مردم ضرورت دارد عزل و نصب های جناحی و سیاسی بر عملکرد مطلوب ارائه خدمات درمانی در یکی از مجموعه ها سایه افکنده است.

به گزارش پایگاه خبری آذرسلام، عزل و نصب های سیاسی و جناح بندی در یکی از مجموعه های درمانی استان اردبیل ادامه داد.

 در فضای کنونی که بیش از گذشته نیاز به انسجام اتحاد و همدلی مسئولان و مدیران اجرایی و خدماتی داریم دود دمیدن بر شعله سلایق سیاسی و برخورد جناحی و نیز قلع و قمع مدیران آن فقط بر چشم مردم می رود و از این ناحیه بر نارضایتی مردم از ارائه خدمات و تکریم ارباب رجوع افزوده می شود.

عزل و نصب های سیاسی تدریجی که اخیرا در یکی از مدیریت درمانی استان اردبیل به راه افتاده و همچنین پخش شایعه تغییرات گسترده موجب تضعیف روحیه و مدیریت خدمات درمانی  شده و انگیزه مدیران غیر اصلاح طلب به جد تنزل یافته است.

به گزارش خبرنگار ما چندین مدیر داخلی که با وجود ایفای وظایف مطلوب اما غیر اصلاح طلب شناخته می شدند از مدیریت بخشهای این مراکز درمانی عزل شده و عده ای هم در انتظار تغییرات هستند.

متاسفانه ارزشیابی اسلامی انتصاب برخی از مدیران داخلی در این مراکز درمانی کاملاً نادیده گرفته شده و کسانی صاحب مسئولیت شده اند که در منزل خود سگ نگهداری می کنند!.

همچنین شنیده های غیر رسمی حاکیست دید و بازدید های برخی از مدیران درمانی این مجموعه! در راستای جلب حمایت ها برای شرکت در انتخابات آتی مجلس گزارش شده است.

عده ای از کارکنان خدماتی درمانی این مجموعه در گفتگو با خبرنگار ما از نوع مدیریت حاکم بر این مجموعه و تغییرات گسترده مدیران داخلی ابراز یاس و ناامیدی کرده اند.

اخبار جدید از ضعف و سوء مدیرت های این مجموعه در پایگاه خبری و تحلیلی آذرسلام منتشر خواهد شد.

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر