تازه ترین مطالب


کد مطلب: 15900
تاریخ انتشار: د, 1396/10/11 - 12:58
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان اردبیل اعتراض قانونی را حق ملت دانست و گفت: کسانی که پرچم آتش می زنند اجیر شده هستند.

به گزارش پایگاه خبری آذرسلام، حجت الاسلام حسین نوری مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران شهرستان اردبیل در همایش بصیرت بسیجیان این شهرستان که صبح امروز در سالن ولایت این شهر برگزار شد؛ قیام 9 دی 88 را به تأسی از فرهنگ عاشورا برشمرد و اظهار داشت: در این روز مردم برای جمهوری اسلامی و نظام خود احساس خطر کرده و پی به نیت معاندین و دشمنان به قصد ضربه زدن به اصل نظام و ولایت فقیه، بردند.

حسین نوری بازخوانی فتنه 88 را موجب ارتقائ بصیرت ملت ایران دانست و ادامه داد: برای کسانی که در این انقلاب هستند تکرار واقعه 9 دی درس عبرتی شد که یقین کنند مردم بیدار است و برای کسانی که از قطار انقلاب پیاده شده اند می دانند که تکرار این حماسه برای آنها سخت و نگران کننده است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران شهرستان اردبیل درباره آشوب های اخیر کشور هم گفت: این گونه تخریب و آشوبگری اقدامی دشمن شاد کن و غیر قانونی بوده البته اعتراض به مشکلات اقتصادی و تورم ها حق قانونی مردم است.

او با دعوت به اجتناب از خسارت زدن به اموال مردمی و عمومی این شیوه را خسارت به خود شهروندان دانست.

وی با تفکیک حساب آشوبگران فتنه جو با معترضین قانونی و منطقی به مشکلات تصریح کرد: افرادی که پرچم ایران را به آتش می کشد و به اموال عمومی مردم نیز خسارت می زند هرگز مطالبه گر و ایرانی نیستند بلکه اجیر شده جبهه عبری – یهودی و عربی هستند.

نوری گفت: قصد این اجیر شدگان غیر ایرانی را ایجاد آشوب و نگرانی برای امنیت جامعه و انقلابیون عنوان کرد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان اردبیل گرانی های موجود را محصول 5 سال وعده های کف زمین مانده ارزیابی و تاکید کرد: ضرورت دارد دولت تدابیر درخور اتخاذ و پاسخگوی مشکلات اقتصادی ملت باشد.

حسین نوری در پایان از مردم خواست: با محور قرار دادن بصیرت و نیز همدلی و اتحاد و با انتقاد منطقی از راه درست؛ فریب دشمنان را نخورند و برای ایجاد فتنه جدید نقش افرینی نکنند.

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر