تازه ترین مطالب


کد مطلب: 15895
تاریخ انتشار: ي, 1396/10/10 - 10:23
کانال تلگرامی آمد نیوز پس از صدور فرمان و ماموریت ساخت مواد منفجره مرتکب جرایم امنیتی و اینترنتی شد که با درخواست وزیر ارتباطات و اعلام «خشونت» این کانال از سوی مردم توسط موسس تلگرام مسدود شد.

به گزارش پایگاه خبری آذرسلام، تمام کانالهای تلگرامی ضد انقلاب ایجاد شده با نام آمد نیوز، آمد نیوز1 فیلتر شد.

شامگاه گذشته کانال تلگرامی آمد نیوز که با شگردهای زیرکانه و دروغ با استناد به تصاویر و فیلم های اغتشاش و دیگر عکسهای مرتبط مربوط به دوره های گذشته دست به تحریک جوانان و مردم زده بود؛ با درخواست و اعتراض وزیر ارتباطات (جهرمی) بلاک شد.

مسدود شدن کانال تلگرامی آمد نیوز موجب خوشحالی و تحسین بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی شد.

بلافاصله پس از موافقت پاول دوروف موسس و مدیر تلگرام با درخواست وزیر ارتباطات و فن اوری مبنی بر ارتکاب جرایم اینترنتی توسط آمد نیوز مبنی بر دامن زدن بر آشوب ایران از راه آموزش ساخت موادمنفجره این کانال مسدود شد.

ناگفته نماند آمد نیوز نیز بلافاصله اقدام به ایجاد کانال ضد انقلابی جدید تحت عنوان آمد نیوز 1 کرد که آن هم بلاک شد.

اکنون ضد انقلاب به دنبال جایگزین کانالهای جدید برای ایجاد بلوا در کشور ما هستند.

عده ای از کاربران در گفتگو با خبرنگار ما از شیطنت و دروغ های آمد نیوز عصبانیت و اعتراض و انزجار خود را اعلام کردند.

این کاربران شبکه اجتماعی که از بلاک شدن این کانال دروغ پراکنی ابراز شادی کرده و اظهار کردند: کانالهای تلگرامی ضد انقلاب از جمله آمد نیوز به شعور مخاطبان و مردم و جوانان م توهین کرده و با حیله و استخراج آرشیو عکس های نظامی، راهپیمایی، انتخاباتی یا فتنه های گذشته آن را واقعه اخیر معرفی و قصد تحریک کاربران و جوانان را داشته است.

همچنین کاربران شبکه اجتماعی راه اعتراض و مطالبه را جدای از اغتشاش و آشوب عنوان کرده و کاربران را به تدبر و تامل بیشتر و پرهیز از هیجانات غیر اصولی فرا خواندند.

همچنین این افراد از بی توجهی به فقر، مشکلات گرانی، بیکاری، تورم جامعه و نیز سوء مدیریت مالی و پولی در کشور نیز گله و نارضایتی داشتند.

تکمیلی ..

ترجمه توئیت پاول دوروف، موسس تلگرام درباره ی کانال ضد انقلاب آمدنیوز:

یک کانال تلگرامی (آمدنیوز) آموزش استفاده از کوکتل مولوتوف را به مخاطبانش آغاز کرده بود و به دلیل مقررات ما درباره «عدم دعوت به خشونت» معلق شد.

مراقب باشید، اینها خطوطی هستند که نباید از آنها عبور کرد.

" کانال تلگرامی آمد نیوز با تغذیه محتوایی سرویس های امنیتی و اطلاعاتی و جاسوسی غرب و به مدیریت روح الله زم مدیریت می شد.این فرد پس از آن کانال ری استارت جهت صدور ماموریت به عوامل خود برای آتش زدن مراکز و اماکن ایجاد کرد غافل از اینکه ملت با هر نامی که قصد به حاشیه بردن مطالبات و اعتراض را داشته باشد شناسایی و از راه دگمه های تلگرامی خشونت - violence - ریپورت درخواست مسدود شدن آن را خواهد کرد".

 

انتهای پیام/

 

تصاویر بیشتر برای مطلب: 
ارسال نظر