تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 15805
تاریخ انتشار: چ, 1396/09/22 - 11:20
سردار پاسدرا رحیم نوعی اقدم در اختتامیه سومین جشنواره ابوذر بسیج رسانه اردبیل گفت: مقامات اروپایی در دیدار محرمانه اصرار کردند تمام داعشی های اروپایی قتل عام شود تا به اروپا بازنگردند.

به گزارش پایگاه خبری آذرسلام، سردار پاسدرا رحیم نوعی اقدم در اختتامیه سومین جشنواره رسانه ای ابوذر به میزبانی بسیج رسانه اردبیل، شامگاه گذشته در مجتمع فرهنگی ولایت اظهار داشت: تمام لحظات زندگی و آرامش را مرهون خون شهدا هستیم.

سردار نوعی اقدم برگزاری چنین مراسم هایی را در باطن تجلیل از خانواده های شهدا ارزیابی کرد و ادامه داد: بزرگترین وحشت استکبار از ادبیات دفاع مقدس و ایثار است.

وی در ادامه با اشاره به رویدادهای فرسایشی جنگ با تروریست در سوریه و عراق گقت: در تمام دنیا کارشناسان و تئوریسین ها نگاهشان به رهبر آن کشور است تا ببینند ملت آن کشور به چه اندازه از راهبردهای رهبرشان حمایت می کنند و پس از آن ارزیابی های تخخصی را استخراج می کنند و در مورد حضور ایران در سوریه؛ دور اندیشی و تدبیرو انتقال میدان جنگ به جغرافیای دور از سوی رهبر معظم انقلاب بود و در غیر اینصورت معلوم نبود سرانجام چه می شد.

فرمانده قرارگاه حضرت زینب (ع) در سوریه پیروزی بر داعش را پیروزی و قهرمانی رهبری و ملت دانست و گفت: حتی مقام معظم رهبری هم روی حمایت ملت حساب کرده و منویاتشان را صادر می کنند.

او نعمت وجود رهبری با کیاست دور اندیش و شجاع ایران را یادآور شد و گفت: ولایت شاخص رسیدن به امام است.

وی گفت: جنگ در سوریه بسیار سخت بود اما با پیروزی رزمندگان جبهه مقاومت به پایان رسید و استکبار هم اکنون به تیزهوشی و در دست داشتن میدان عمل توسط رهبری ایران اذعان می کند.

سردار نوعی اقدم حتی از خیانت اروپایی ها به داعش خبر داد و گفت: تعدادی از فرماندهان و مقامت اروپایی پس از درخواست ملاقات و دیدار با من درخواست و اصرار داشتند که؛ تمام داعشی های اعزامی از اروپا را قتل عام کنید! تا پای آنها به اروپا باز نشود و این یعنی شکست سیاسی برای اروپا و امریکا.

وی اختلافات ایجاد شده بین اروپا و آمریکا و کشورهای اروپایی را بر سر داعش و هراس از بازگشت انها ارزیابی کرد و ادامه داد: آمریکا در دمدمه های آخر جنگ پیام فرستاد که حلب از آنه آنها و دمشق در اختیار سوریه باشد و این در حالی بود که در تمامی اطراف پایگاه نظامی زده بودند و بر حریم هوایی نیز در نقاط حساس تسلط و اجازه عبور به هواپیماها نمی دادند اما با عملیات و هجمه نظامی نقاط بازپس گرفته شد و حلب نیز آزاد شد.

سردار نوعی اقدم جنگ در سوریه را تن به تن عنوان کرد و افزود: با درس و الگو گرفتن از شهید مهدی باکری دل ها همه متوجه دستور و آماده عملیات بود و حتی رزمندگان سنی نیز با ندای لبیک یا زینب و لبیک یا حسین در عملیات شرکت می کرند.

او در ادامه باقی مانده داعش را بی خاصیت و ناتوان ارزیابی و تصریح کرد: خیلی از داعشی ها تسلیم شده و حتی دین خود راعوض کردند.

سردار نوعی اقدم تصریح کرد: بیش از 300 فرمانده ارشد داعش با لباس زنانه و آرایش کرده! در زندان بسر می برند که تنها اصرار آنها این سات که لباس زنانه را عوض کنند!.

سردار پاسدار رحیم نوعی اقدم از فرماندهان دوران دفاع مقدس و جبهه مقاومت سوریه تاکید کرد: خون شهدا به ثمر نشست و به تعبیری دیگر با توسل به اهل بیت و حضرت زینب(س) امداد رسانی شد.

وی در پایان گفت: بهترین و قهرمان ترین گردان تحت امر گردان سنی ها بودند.

انتهای پیام/

 

برچسب‌ها: 
ارسال نظر