تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 15796
تاریخ انتشار: ي, 1396/09/19 - 15:11
مدیر امور اراضی استان اردبیل گفت: شواری هیئت هفت نفره واگذاری زمین در خصوص انتخاب افراد واجد شرایط از بین متقاضیان واگذاری زمین در پایاب شبکه در قشلاق جانقو خلیللو به تعداد 84 نفر مجوز اولیه صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری آذرسلام، روح الله نوروززاده در جلسه شورای هیئت هفت نفره واگذاری زمین افزود: مسائل و مشکلات مربوط به قشلاق جانقو خلیلو در این هیئت مورد بررسی قرار گرفت و شواری هیئت هفت نفره واگذاری زمین استان در خصوص انتخاب افراد واجد شرایط از بین متقاضیان واگذاری زمین در پایاب شبکه در قشلاق جانقو خلیللو تعداد 84 نفر از متقاضیان را واجد شرایط واگذاری زمین تشخیص دادند.

نوروز زاده افزود: وظیفه این هیئت در این جلسه گزینش افزاد واجد شرایط بود که به خوبی و با دقت انجام شد ولی درادامه جهت واگذاری نهایی این کمیسیون ماده 2 دستور العمل وزیر جهاد کشاورزی است که حرف نهایی را خواهد زد.

مدیر امور اراضی استان در ادامه افزود: پس از رای نهایی کمیسیون ماده دو پرونده از حیص اجرای قانون ماده 47 نیر مورد بازنگری مجدد قرار خواهد گرفت. با استناد به این قانون می بایست حقوق قانونی صاحبان پروانه چرا پرداخت شود و نسبت به رفع معارضان قانونی  توسط منابع طبیعی اقدام شود.

این مقام مسئول در ادامه سخنان خود افزود: کلیه مراحل واگذاری زمین به متقاضیان واجد شرایط طبق روال قانونی و در کمترین زمان ممکن صورت خواهد گرفت تا بهره برداران این قشلاق بتوانند هرچه سریعتر به دفتر خانه اسناد رسمی معرفی و سند رسمی زمین خود را دریافت و اقدام به کشت و زرع کنند.

انتهای پیام/

 

برچسب‌ها: 
ارسال نظر