تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 15789
تاریخ انتشار: ش, 1396/09/18 - 14:30
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه اردبیل اقدام ترامپ را در خوش خدمتی به حمایت های لابی صهیونیسم در اتنخابات ارزیابی کرد.

به گزارش پایگاه خبری آذرسلام، حجت الاسلام حسین نوری مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه شهرستان اردبیل درخصوص اهداف و تبعات انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به بیت المقدس در گفتگو با خبرنگا ما اظهار داشت: ظاهرا قبلا کنگره آمریکا این مصوبه را گذرانده بود و روسای جمهوی قبلی جرات اجرای آن را نیافته بوده اند.

حجت الاسلام نوری افزود: دلیل بعدی این تصمیم، پیروزی جبهه مقاومت اسلامی در عراق، سوریه، یمن بود که داعش را شکست داد و ترامپ دنبال تلخ کردن و تحت الشعاع قرار دادن این تصمیم است.

وی افزود: ترامپ این اقدام را پس از دیدار با روسای جمهوری مصر- اردن - فلسطین و دیگر چهره های عربی اتخاذ کرد زیرا دید غیرت و تعصب اسلامی و عربی مرده است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان اردبیل درباره اهداف و مقاصد ترامپ نیز گفت:  از آنجا که داماد ترامپ یهودی بوده و دختر وی ایوانکا نیز قصد یهودی شدن را دارد از طرفی و نیز بمنظور جبران حمایت های انتخاباتی لابی صهیونسیم از طرفی دیگر دست به این اقدام زده است.

وی در پایان با اشاره به اینکه تنها قدرت مخالف این تصمیم جمهوری اسلامی ایران، حماس و حزب الله لبنان بوده که رسما اعلام شده است، اظهار داشت: این تصمیم منجر به اتحاد و انسجام مجدد ملت های اسلامی شد و به جهت هجمه های جهانی بر علیه این اقدام ترامپ آن را 6 ماه به تعلیق درآورد و درصورت اجرا ی آن انتفاضه بعدی قدس را از دست اشغالگران نجات خواهد داد.

 

انتهای پیام/

 

ارسال نظر