تازه ترین مطالب



پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 15779
تاریخ انتشار: پ, 1396/09/16 - 13:30
اختصاصی/جانشین همانگ کننده فرماندهی سپاه استان اردبیل خبر داد
محکومیت سراسری اقدام ترامپ، توسط نماز گذاران جمعه طی فردا
جانشین همانگ کننده فرماندهی سپاه استان اردبیل از راهپیمایی و اعتراض نماز گذاران سراسر استان پس از نماز جمعه به اقدام اخیر ترامپ در انتقال سفارت خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری آذرسلام، سرهنگ پاسدار عبدی جانشین هماهنگ کننده فرماندهی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل به دنبال اقدام اخیر رئیس جمهور آمریکا مبنی بر تصمیم برای انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس طی گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: به دنبال این اقدام ددمنشانه و صبوعانه رئیس جمهور جاهل آمریکا که قصد تشویش و تحریک احساسات پاک مسلمانان جهان و تست و آزمایش آن را دارند مردم استان اردبیل فردا پس از ادای نماز جمعه در تمامی بخش و شهرستانها بر علیه این اقدام خام راهپیمایی اعتراض آمیز خواهند داشت.

جانشین فرمانده سپاه استان اردبیل؛ اعلام انزجار و محکومیت شدید مسلمانان از این اقدام را از اهداف راهپیمایی معترضانه عنوان و تاکید کرد: مسملمانان جهان و مردم استان اردبیل از ملت مظلوم فلسطین و قبله گاه اول مسلمین دفاع و حمایت خواهد کرد.

وی ادامه داد: ترامپ با این اقدام سعی در مشروعیت بخشی به وجهه کریه رژیم جعلی و نامشروع صهیونیست غاصب را دارد در حالی که نام اسرائیل مدت ها قبل توسط بزرگ مرد انقلابی قرن اخیر یعنی امام راحل "غده سرطانی" نامیده شده است.

وی تصریح کرد: هم اکنون بار دیگر شاهد توطئه عبری - غربی در حمایت از رژیم صفاک و جعلی اسرائیل هستیم و این نوعی امتیاز بخشی به اسرائیل محسوب می شود.

سرهنگ پاسدار عبدی جانشین هماهنگ کننده فرماندهی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل تبدیل بیت المقدس به سفارت استکبار جهانی و شیطان بزرگ را اهانت به اولین قبله گاه مسلمین جهان و خط قرمز ملت مسلمان دانست.

 

وی در پایان از آحاد ملت و مردم اردبیل، اقشار مختلف بسیج، نهادها، ارگانها، سازمانها و مسئولین خواست: با حضور در این راهپیمایی؛ اعتراض گسترده ای به این حرکت شوم به نمایش گذاشته شود، همچنین پرچم اسرائیل و آمریکا به نشانه محکوم کردن این توطئه به آتش کشیده خواهد شد.

 

انتهای پیام/

 

ارسال نظر