تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 15751
تاریخ انتشار: ش, 1396/09/11 - 10:21
معاون وظيفه عمومی نیروی انتظامی استان اردبيل خبرداد/
ارائه تسهيلات كسر خدمت سربازی برای فرزندان ايثارگران
معاون وظيفه عمومي فرماندهي انتظامي استان از ارائه تسهيلات كسر خدمت سربازي براي فرزندان ايثارگران مستند به بند د ماده 88 قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه و ابلاغيه ستاد كل نيروهاي مسلح خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری آذرسلام، سرهنگ "موسی عاليزاده" اظهار داشت: در راستای اجرای بند د ماده 88 قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه و برابر ابلاغيه ستاد کل نيروهای مسلح و اعلام سازمان وظيفه عمومی ناجا هر ساله حداکثر 20 هزار نفر از فرزندان ايثارگران که دارای بيشترين درصد جانبازی، آزادگي و رزمندگی هستند و يا تجميع امتياز جانبازی، رزمندگی و آزادگی آنان به بالاترين امتياز برسد از تسهيلات کسر خدمت بهره مند مي شوند.

وی افزود: کليه جانبازان، آزادگان و رزمندگان واجد شرايط می بايست با مراجعه به يکی از دفاتر خدمات الکترونيک انتظامی (پليس + 10 ) استان نسبت به ثبت درخواست خود اقدام و منطبق با موارد خواسته شده عمل كنند.

معاون وظيفه عمومی فرماندهی انتظامی استان اردبيل با بيان اينكه جانبازان و آزادگان از تاريخ يازدهم تا بيست آذر ماه و ايثارگران دارای سابقه حضور در مناطق عملياتی و جبهه از بيست آذر  تا دهم ماه فرصت اقدام جهت بهره مندی از اين تسهيلات را دارند؛ گفت: اولويت بهره مندی از اين تسهيلات با کارکنان وظيفه در حال خدمت و مشمولان غير غايب دارای برگ آماده به خدمت می باشد؛ كه در صورت تکميل نشدن ظرفيت اولويت با مشمولان داراي معافيت تحصيلی خواهد بود.

سرهنگ عاليزاده با اشاره به اينكه مشولان غايب در اولويت بهره مندی از اين تسهيلات قرار ندارند؛ تصريح كرد: ثبت نام در اين مرحله براساس خود اظهاری بوده و نيازی به ارسال مدارک نمي باشد و مشمولان و خانواده های آنان برای کسب اطلاعات بيشتر به پايگاه اطلاع رسانی سازمان وظيفه عمومی به نشاني www.vazifeh.police.ir مراجعه و يا با تلفن گويای 096480 تماس حاصل كنند.

انتهای پیام/

 

برچسب‌ها: 
ارسال نظر