تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 15730
تاریخ انتشار: ي, 1396/09/05 - 13:15
فرمانده سپاه شهرستان اردبیل در مراسم حضور چشمگیر بسیجیان با نام "شکوه مقاومت" در سالن شهید آسمان گفت: اگر نبود، هجرت و مجاهدت رزمندگان جبهه مقاومت و سردار سلیمانی، منطقه در وضع خطرناکی قرار می گرفت.

به گزارش پایگاه خبری آذرسلام، سرهنگ حسن دهقان فرمانده سپاه شهرستان اردبیل در مراسم تجمع بزرگ بسیجیان در سالن شهید آسمانی که در آخرین روز از هفته بسیج و سالروز تشکیل آن با عنوان "شکوه مقاومت" برگزار شد در سخنانی کوتاه بسبج را یادگار عزیز و دور اندیشی امام راحل دانست و اظهار داشت: بسیج خوار چشم دشمنان داخلی و خارجی شده است و یکی مولفه های قدرتمند تامین امنیت و مخالف افراط و تفریط است.

وی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری در دیدار اخیر نمایندگان و فرماندهان سپاه استانها مبنی بر اینکه همه مردم، دستگاها، دیپلماتها و نیروهای مسلح باید بسیجی باشند افزود: شجره طیبه بسیج فراجناحی و مصداق مجاهدان است.

دهقان گفت: اگر ملت های مظلوم تحت سیطره تروریست ها تکفیری پیروز و نجات یافتند نشات گرفته از تفکر بسیج بود.

او فرماندهی سردار سلیمانی و مقاومت رزمندگان را بی بدیل و ارزشمند ارزیابی کرد و گفت: اگر این مجاهدت ها و هجرت ها نبود آینده تیره و تار و خطرناکی برای منطقه متصور بود.

فرمانده سپاه شهرستان اردبیل در پایان تصریح کرد: بسبج هیچ وقت بصیرت و تیز بینی را کنار نخواهد گذاشت و هزینه و خرج جناح سیاسی نخواهد شد.

 

انتهای پیام/

 

برچسب‌ها: 
ارسال نظر