تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 15695
تاریخ انتشار: ي, 1396/08/28 - 10:25
مسئول دفتر نمایندگژی ولی فقیه در سپاه اردبیل:
دیپلماسی خنده نتیجه نداد،دیپلماسی مقاومت را پیش گیرید+عکس
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان اردبیل در یادواره شهدای محله امام رضا(ع) گفت: دیپلماسی خنده با دشمن حیله گر نتیجه ای نداشت اما دیپلماسی مقاومت همیشه نتیجه داده است.

به گزارش پایگاه خبری آذرسلام، مراسم یادواره شهدای محله امام رضا(ع) واقع در بزرگراه شهدا، مابین دروازه مشگین – میدان تربیت و در شب شهادت هشتمین امام شیعیان برگزار شد.

 در این مراسم که شامگاه گذشته بعد از نماز مغرب و عشاء برگزار شد حجت الاسلام حسین نوری مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان در سخنانی برنامه های دشمن را تشریح کرد.

وی گفت: جبهه متحد استکبار و دشمنان بعد از انقلاب نوپای ایران تسخیر سرزمینی را پیش گرفتند و 8 سال تجاوز سرزمینی را کلید زدند اما مقاومت و شهادت رزمندگان مانع این تسخیر شد.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه تصریح کرد: تغییر حاکمیت گزینه بعدی آنها بود و باز هم نتوانستند عملی کنند اما در حال فعلی گزینه دشمن تغییر و مهندسی افکار ملت ها و برخی خود باخته به سمت اهداف سیاسی خود هستند و  با تسلط بر پکیج رسانه ای این هدف را به جد دنبال می کنند.

نوری عامل ایمان و توکل را یکی از رمزو موفقیت پی در پی جمهوری اسلامی ایران برشمرد و گفت: وعده الهی مبنی بر نصرت مومنین حق و قطعی است.

این مسئول نهاد نمایندگی سپاه شهرستان اردبیل ایمان محوری- ولایت مداری- تداوم راه شهدا را در برابر جنگ نامتقارن، نامتوازن و نرم اصل دانست و اظهار داشت: در هر مجموعه بزرگ و کوچکی ولایت مداری ضرور بوده چه برسد به جامعه و حکومت اسلامی که واجب و ضروری است.

 

نوی گزینه بعدی کشورمان را وحدت برشمرد و یادارو شد: در تمام جنگ های ادوار گذشته عضوی از پیکر نقشه ایران منفک شده و طی قراردادهایی واگذار شده اما تنها جنگی که آبروی جنگ های گذشته را خرید، 8 سال دفاع مقدس جوانان سرزمین بود که وجبی را جبهه متحد دشمن نتوانست تصرف کند.

نوری دیپلماسی خنده را در برابر دشمنان حیله گر بی نتیجه عنوان کرد و افزود:  دیپلماسی مقاومت تنها راه معقول و منطقی پیش رو است که سردار سلیمانی و لشگر او به دست آورد.

در ادامه سردار پاسدار جلیل بابازاده قانع فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل نیز در سخنانی کوتاه به اوج غربت و تنهایی ایران در جنگ اشاره کرد و گفت: با وجود اینکه انقلاب و امام در اوج غربت بود رزمندگانی از هر قشر و محله از جمله محلات؛ امام رضا، وحدت، محمدیه، معجز، نواب صفوی، چشمه و دیگر محلات در جنگ فداکاری کردند.

در ادامه این مراسم شاعر جوان اردبیل (وفا) و محمدباقر منصوری مداح جوان اردبیلی به اشعار و مدیحه سرایی پرداختند.

 

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/

 

تصاویر بیشتر برای مطلب: 
ارسال نظر