تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 15684
تاریخ انتشار: چ, 1396/08/24 - 13:35
استاندار اردبیل در دیدار فرماندهان نیروی انتظامی استان:
مقدس ترين مأموريت در نظام اسلامی بر عهده پليس است
استاندار اردبیل در دیدار با فرمانده و مسئولان نیروی انتظامی این استان گفت: مقدس ترين، ارزشمندترين و بزرگترين مأموريت در سيستم اداری نظام اسلامی بر عهده پليس است.

به گزارش پایگاه خبری آذرسلام، اکبر"بهنامجو" در نشست با مسئولان ارشد انتظامی استان اردبيل با تسليت جان باختن تعدادی از هم وطنان در حادثه زلزله غرب كشور، از تلاش های كاركنان نيروی انتظامی در سالم سازی فضای جامعه، مبارزه با ناامنی ها و افزايش احساس امنيت فردی و اجتماعی قدردانی كرد و گفت: تلاش ها و خدمات نیروی انتظامی امنيت آفرين بر هيچ كس پوشيده نيست.

وی با بيان اينكه اقشار اجتماعی قدردان تلاش های ايثارگونه پليس در تأمين امنيت و مبارزه با مجرمان هستند، افزود: حضور اجتماعی پليس در تحولات جامعه هدفمند، اثربخش و بسترساز پيشرفت و تعالی جامعه است.

استاندار اردبيل با بيان اينكه اثربخشی هر فعاليتی در حوزه های مختلف مستلزم برخورداری از امنيت است، اظهار داشت: مقدس ترين، ارزشمندترين و بزرگترين مأموريت در سيستم اداری نظام اسلامی بر عهده پليس خدمتگزار است.

مهندس "نامجو" ضرورت انجام مأموريت ها و ايفای نقش با راهكارهای علمی و ايده های دانش بنيان را مورد تأكيد قرار داد و بيان داشت: بايد با همدلی، انسجام، همگامی مسئولانه و دلسوزانه در مسير پيشرفت و تعالی استان ولايتمدار اردبيل گام برداشته و خدمات رسان شايسته ای به مردم باشيم.

 

انتهای پیام/

 

برچسب‌ها: 
ارسال نظر