تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 15683
تاریخ انتشار: چ, 1396/08/24 - 13:12
فرمانده نیروی انتظامی استان اردبیل:
پاسگاه پلیسراه اردبیل - سرچم تا پایان سال افتتاح می شود
فرمانده نیروی انتظامی استان اردبیل از افتتاح پاسگاه پلیس راه اردبیل - سرچم، گرمی - بیله سوار و اردبیل - آستارا تا پایان سال خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری آذرسلام، سردار "حسين عبدی" صبح امروز در حاشيه بازديد از روند عمليات اجرايی ساخت پليس راه "اردبيل ـ سرچم" گفت: تا پايان سال 96 سه پاسگاه پليس راه در جاده های استان اردبيل با حمايت و پشتيبانی اداره كل راهداری و حمل و نقل جاده ای افتتاح خواهد شد.

وی پاسگاه پليس راه "اردبيل ـ سرچم" را يكی از پروژه های عمرانی پيش بينی شده جهت احداث و خدمات رسانی جاده ای به مسافران و رانندگان معرفی كرد و افزود: محور سرچم راه ارتباطی استان اردبيل با مركز كشور و ديگر استان ها را به لحاظ مسافت و زمان سفر تقليل داده است؛ بنابراین تامین امنیت ترافیکی این مسیر ضروری است.

فرمانده انتظامی استان اردبيل تصريح كرد: احداث و بهره برداری از پاسگاه پليس راه "اردبيل ـ سرچم" به لحاظ برخورداری از ترافيك مضاعف و حجم بالای تردد گامی مهم در ارتقا نظم و امنيت ترافيكی، كاهش حوادث رانندگی و تأمين ايمنی سفر است.

وی با قدردانی از اقدامات اثربخش مجموعه راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبيل و احساس مسئوليت در قبال پيشگيری از حوادث رانندگی گفت: احداث پاسگاه پليس راه در محور "اردبيل ـ آستارا" و محور "گرمی ـ بيله سوار" دو پروژه عمرانی ديگر در مسير خدمات رسانی ترافيكی است كه در آينده نزديك احداث و به بهره برداری خواهد رسيد.

 

 

انتهای پیام/

 

برچسب‌ها: 
ارسال نظر