تازه ترین مطالب


کد مطلب: 15672
تاریخ انتشار: س, 1396/08/23 - 16:26
رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل:
کتاب، می تواند اهرمی برای تشویق کودکان شود
رئیس جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل برگزاری نمایشگاه کتاب در ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی را اثرگذار ازریابی کرد و گفت: والدین با اهرم کتاب کودکان را تشویق کنند.

به گزارش پایگاه خبری آذرسلام، مهران اوچی اردبیلی صبح سه شنبه 23 آبان، در حاشیه بازدید از یازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب اردبیل افزود: امسال سطح نمایشگاه و کتاب های عرضه شده بالاست و حضور علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی در نمایشگاه، سبب انس بیشتر آنان با کتاب و مقدمه ای برای مطالعه بیشتر شده است.

وی کتاب را میراثی سودمند و با ارزش و مايه آرامش روحي انسان دانست و خاطرنشان کرد: هر فرد باید با کتاب زندگی کند و مطالعه و کتابخوانی به عنوان یک نیاز و احساس دایمی روزانه در میان عموم مطرح باشد تا افراد جامعه به خواندن و مطالعه ترغیب شوند و فرهنگ کتابخوانی رواج یابد.

رئیس جهاددانشگاهی واحد استان با بیان اینکه کتاب يکي از راه ‏هاي کسب دانايي و توانايي است اضافه کرد: کتاب و کتابخانه، مجموعه ارزشمندي را شکل مي‏ دهد که مي ‏تواند در راه شکوفايي و بالندگي افراد و جوامع نقش سازنده‏اي ايفا نمايد.

اوچی اردبیلی به حضور انتشارات جهاددانشگاهی در یازدهمین نمایشگاه کتاب اردبیل اشاره و تصریح کرد: در غرفه این انتشارات بیش از 60 عنوان کتاب با 30 درصد تخفیف به علاقه مندان عرضه شده است.  

وی از والدین خواست کتاب را به عنوان هديه‏اي معنوي در لابه‏لاي ديگر هدايا فراموش نکنند و با اين عمل گامی بسيار مهم در اعتلاي فرهنگ کتاب‏خواني فرزندان شان بردارند و افزود: براي تقویت حس کتاب‏خواني در فرزندان شان مي ‏توانند از کتاب به عنوان اهرمي براي تشويق استفاده کنند.

انتهای پیام/

 

برچسب‌ها: 
ارسال نظر