تازه ترین مطالب


کد مطلب: 15669
تاریخ انتشار: س, 1396/08/23 - 13:38
فرمانده انتظامی شهرستان گرمی خبر داد/
دستگيری 2 سوداگر مرگ در عمليات مشترك پليس و مرزبانان گرمی
فرمانده انتظامی شهرستان "گرمی" از دستگيری 2 سوداگر مرگ در عمليات مشترك مأموران پليس مبارزه با مواد مخدر و مرزباني خبر داد و گفت:‌ در اين عمليات نزديك به 8 كيلو ترياك كشف شد.

به گزارش پایگاه خبری آذرسلام، سرهنگ "علی خسروزاده" صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به دنبال دريافت گزارش های مردمی مبنی بر اينكه 2 قاچاقچي حرفه ای و سابقه دار مواد مخدر قصد دارند با استفاده از يك دستگاه پژو 405 محموله بزرگ ترياك را به "گرمی" انتقال دهند، اكيپ عملياتی مشترك مأموران پليس مبارزه با مواد مخدر و مرزبانی با اجراي تور ايست و بازرسی اقدام به كنترل خودروهاي عبوری و پوشش انتظامی منطقه كردند.

وی افزود: به هنگام كنترل خودروهاي عبوری سواری پژو 405 مورد استفاده قاچاقچيان در حوالی روستای "اميركندی" توسط پليس و مرزبانان شناسايی و توقيف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان "گرمی" با اشاره به دستگيری هر 2 سوداگر مرگ گفت: در بازرسی از خودروی توقيفی 7 كيلو و 721 گرم ترياك كشف شد.

سرهنگ "خسروزاده" با بيان اينكه قاچاقچيان با تشكيل پرونده تحويل مقام قضايی شدند، تصريح كرد: پليس در مبارزه با سوداگران مرگ تلاشی جهادی و ايثارگونه و اراده ای پولادين دارد.

انتهای پیام/

 

برچسب‌ها: 
ارسال نظر