تازه ترین مطالب


کد مطلب: 15662
تاریخ انتشار: د, 1396/08/22 - 09:55
اختصاصی/مدیر ستاد بحران استان اردبیل خبر داد
اعزام 15 دستگاه آمبولانس و 8 تیم 40نفره به کرمانشاه
مدیر ستاد بحران استان اردبیل از اعزام کمک های انسانی و تجهیزاتی به کرمانشاه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری آذرسلام، مسعود امامی یگانه مدیرکل ستاد بحران استان اردبیل دقایقی پیش در گفتگو با خبرنگار ما درباره زمین لرزه شب گذشته کرمانشاه و حس شدن آن در دیگر استانهای کشور از جمله استان اردبیل اظهار داشت: خوشبختانه در استان هیچ گزارشی از خسارت و یا تلفات نداریم اما با توجه به مقیاس بالای زمین لرزه در کرمانشاه با عدد 7/3 ریشتری و تخریب و خسارت بالا اکیپ هایی از استان اعزام شد.

امامی با اشاره به تماس های تلفنی خود با مدیریت بحران کرمانشاه اضافه کرد: 8 اکیپ 40 نفره از نیروهای هلال احمر شامل تیم های نجات- جستجو و آوار برداری اعزام شده اند.

وی گفت:  در عین حال 15 دستگاه آمبولانس و اتوبوس آمبولانس اعزام شدند.

مسعودامامی یگانه مدیریت ستاد بحران استان اردبیل یادآور شد: در صورت نیاز به کمک بیشتر مجددا نیرو و تجهیزات اعزام خواهد شد.

امامی یگانه در پاسخ به میزان و سطح آمادگی مدیریت بحران استان در مواجهه با چنین حوادث طبیعی در استان گفت: به نسبت حجم حادثه امکانات وجود دارد اما بعضی حوادث مانند حوادث زلزله شب گذشته با قدرت 7/3 ریشتری و تخریب بالا به یک موضوع ملی تبدیل می شود که برای آن کمک رسانی و امداد رسانی استانهای معین تعریف شده است.

گفتنی است به دنبال زلزله کرمانشاه تاکنون 207 نفر کشته و بیش از 1683 نفر مصدوم شده اند و بالگردهای سپاه و ارتش برای امداد رسانی بکار گیری شده است.

انتهای پیام/

 

برچسب‌ها: 
ارسال نظر