تازه ترین مطالب


کد مطلب: 15650
تاریخ انتشار: ش, 1396/08/20 - 14:30
آیت الله عاملی در دیدار مدیریت جدید درمان استان اردبیل:
پزشکان خدمتگذار تجلیل شوند/ مدیریت، بدون مرزبندی سیاسی مورد انتظار است
امام جمعه اردبیل در دیدار با مدیریت جدید درمان استان اردبیل بر هدایت و مدیریت بدون مرزبندی سیاسی و نیز تجلیل از پزشکان خدمتگذار تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری آذرسلام، مدیران و مسئولان مدیریت درمان جدید استان اردبیل صبح امروز با آیت الله سیدحسن عاملی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل دیدار کردند.

در این دیدار قادر برجی درباره ماموریت حوزه درمان تامین اجتماعی گفت: حدود 50 درصد جمعیت استان اردبیل تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی بوده و از خدمات درمانی رایگان سازمان در مراکز ملکی و  نیز از طریق عقد قرار داد با تمام مراکز درمانی و مطب های خصوصی در سطح استان بهره مند هستند.

 

مدیر درمان اردبیل افزود: متاسفانه استان اردبیل همچنان کلمه محرومیت را با خود یدک می کشد و از حیث جذب امکانات (درحوزه تامین اجتماعی) جایگاه فعلی در شان استان  و مردم ما نیست و باید در این راه انرژی و وقت بیشتری گذاشته شود.

 

وی در این دیدار از امام جمعه اردبیل در جهت جذب اعتبار، امکانات و تسهیلات بیشتر برای حوزه درمان درخواست مساعدت کرد.

 

در ادامه آیت الله سید حسن عاملی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل با ذکرحدیثی از معصوم (ع) تصریح کرد: " اگر نیت فرد و مدیر خیر باشد خداوند حتما او را در مسیر مدیریت کمک خواهد کرد و این امر از لحاظ علمی هم ثابت شده است. نیت خیر به غیر از خدمت به خلق خدا چیز دیگری نیست".

عاملی با اشاره به اینکه در دنیا و در کشور ما بیمه باعث حفظ کرامت انسان ها شده و در زندگی مردم نقش و تاثیر بسزایی دارد تاکید کرد: تامین اجتماعی در این حوزه باید با تدابیر ویژه چتر حمایتی خود را گسترش دهد و افراد بیشتری از جامعه را تحت پوشش قرار دهد.

وی با بیان اینکه پزشکان ایرانی در دنیا مایه افتخار و سربلندی بوده و باید شان و منزلت انها حفظ شود تصریح کرد: نباید اجازه داد بعلت کم کاری عده قلیلی ذهنیت ها نسبت به این قشر دچار بدبینی شود.

نماینده مردم استان اردبیل در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه اردبیل افزود: خدمات پزشکی و درمانی باید با دقت، در زمان مناسب، بطورشفاف و با جدیت ارائه شود تا از ایجاد ذهنیت های جنبی در مردم جلوگیری شود بنابراین لازم هست مدیر درمان استان در مناسبت های مختلف از پزشکان مجموعه خود تجلیل بعمل آورد.

آیت الله سید حسن عاملی امام جمعه اردبیل در پایان این دیدار گفت: ایجاد جو سالم و مدیریت بدون مرزبندی و فارغ از هرگونه ذهنیت در مجموعه از وظایف اساسی و مهم مدیر محسوب می شود بنابراین تدابیر ویژه در این باره مورد انتظار و توجه است.

 

انتهای پیام/

 

برچسب‌ها: 
ارسال نظر