تازه ترین مطالب


کد مطلب: 15643
تاریخ انتشار: ش, 1396/08/20 - 09:46
فرمانده انتظامی شهرستان اردبيل خبر داد/
دستگیری سارقان حرفه ای و مال خرها
فرمانده انتظامی اردبیل از دستگيری 2 سارق زن و مرد در عمليات پليسی مأموران كلانتری 17 وحدت اردبيل و كشف 40 فقره سرقت مغازه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری آذرسلام، سرهنگ "سيد داوود موسوی" اظهار داشت: به دنبال وقوع چند فقره سرقت از مغازه به روش كش روزني در حوزه استحفاظی كلانتری 17 وحدت اردبيل و روند صعودی وقوع اين سرقت بررسي موضوع با تشكيل اكيپ تخصصی عملياتی و با هدف كشف اين سرقت ها در دستور كار مأموران اين كلانتری قرار گرفت.

وی افزود: با بررسی ميدانی محل های وقوع سرقت و انجام تحقيقات تخصصی مأموران كلانتری پی به اين موضوع بردند كه سارقان 2 نفر و يك زن و يك مرد هستند كه با استفاده از يك دستگاه سواری پرايد فعاليت مجرمانه خود را انجام می دهند، كه با تشديد اقدامات كنترلی و هدفمندسازی گشت های انتظامی سارقان هنگام تردد در شهرك سينا شناسايی و در عملياتی غافلگيرانه دستگير شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان مركز استان اردبيل با اشاره به اعترافات سارقان دستگير شده گفت: هر 2 سارق در ابتدای بازجويی ها منكر هرگونه ارتكاب سرقت بودند، ولی با ارائه دلايل و مستندات لب به سخن گشوده و به ارتكاب 40 فقره سرقت از مغازه به روش كشت روزنی و فروش اموال مسروقه به دو مغازه سوپرماركت اعتراف كردند.

سرهنگ "موسوی" تصريح كرد: با هماهنگی مقام قضايی و طی عمليات پليسی خريداران اموال مسروقه دستگير شدند.

 

انتهای پیام/

 

برچسب‌ها: 
ارسال نظر