تازه ترین مطالب


کد مطلب: 15635
تاریخ انتشار: چ, 1396/08/17 - 14:43
پلیس راه اردبیل - سرعین در اقدامی، با ایجاد موکب عزاداری و پذیرایی از رانندگان و زائران عازم کربلا مورد تحسین و استقبال گرم آنها قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری آذرسلام، ایجاد موکب در مسیر اردبیل - سرعین و پلیس راه اردبیل – سراب برای اولین بار با استقبال گرم رانندگان این مسیر و زائرین اربعین مواجه شد.

سرهنگ حجت فتاحی رئیس پلیس راه استان اردبیل در گفتگو با خبرنگار ما با قدردانی از ایجاد کنندگان خودجوش این موکب توسط عوامل پلیس راه، هلال احمر و فرمانداری سرعین رویکرد های فرهنگی و اجتماعی پلیسراه را در ارتباط گیری با رانندگان و تشویق به رعایت قوانین رانندگی مثبت و اثرگذار برشمرد و از توسعه این رویکرد در برنامه ها و سنوات بعدی خبر داد.

 

سرگرد فخرالدین اصغری رئیس پلیس راه اردبیل – سرعین و سراب نیز با اشاره به ایجاد موکب، پذیرایی از زائرین اربعین حسینی و ایستگاه صلواتی از استقبال گرم مردم و رانندگان قدردانی کرد و گفت: رانندگان و مسافرین با مشاهده این موکب طی تماس های گرفته شده با شماره 197 و دیگر شماره تماس های تلفنی از این حرکت قدردانی کرده اند.

اصغری با بیان اینکه اولین موکب و تنها موکب پلیسراه استان در این مسیر ایجاد شده است افزود: امیدواریم این حرکت مذهبی و فرهنگی در سالهای بعدی در دیگر پلیسراه ها نیز ایجاد شود و از زائرین و عزاداران حسینی پذیرایی کند.

 

رئیس پلیسراه اردبیل – سراب در پایان با بیان اینکه خدمت به عزاداران حسینی افتخار پلیس راه بوده، خاطر نشان ساخت: زائرین هم استانی و چندین دستگاه اتوبوس زائران اربعین از جمهوری آذربایجان و قفقاز در این موکب توقف و پذیرایی شده اند.

گفتنی است جاده اردبیل - سرعین و پلیس راه اردبیل - سراب در روزهای گذشته با نصب پرچم های مذهبی و بنرهای نکات ایمنی با تغییر چهره این جاده رانندگان را به رعایت قوانین و مقررات متوجه کرده اند.

 

انتهای پیام/

 

تصاویر بیشتر برای مطلب: 
برچسب‌ها: 
ارسال نظر