تازه ترین مطالب


کد مطلب: 15603
تاریخ انتشار: ش, 1396/08/13 - 15:10
معاونت حقوقی و امور مجلس تامین اجتماعی در سفر به اردبیل:
سازمان تامین اجتماعی بزودی به جایگاه واقعی خود می رسد
معاونت حقوقی و امور مجلس تامین اجتماعی در سفر به اردبیل گفت: مجمع تشخیص مصلحت نظام مشغول تبیین و ترسیم سیاست های عالی نظام در عرصه درمان و سلامت مشارکت دارد که در آینده نزدیک با ابلاغ این سیاست ها سازمان تامین اجتماعی و نظام بیمه در جایگاه ارزشی خود قرار خواهد گرفت.

به گزارش پایگاه خبری آذرسلام، از سوی  دکتر نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی دکتر برجی به عنوان مدیر درمان تامین اجتماعی استان اردبیل منصوب شد.

در این مراسم که در سالن اجتماعات مدیریت درمان اردبیل برگزار شد معاون درمان سازمان تامین اجتماعی کشور گفت: خدمات گیرندگان سازمان، اقشار مولد و نیروهای ارزشمند جامعه هستند و دارای شان و منزلت بالایی هستند ولی ممکن است شرایط  اقتصادی آنها مناسب نباشد و نیاز هست که خدمت رسانی به آنها به نحو احسن و به مناسبت ترین صورت انجام شود و ما باید امانت دار خوبی برای منابع سازمان باشیم و آن را به نحو احسن مدیریت کنیم.

درخشان افزود: مسئولیت پذیری در حوزه فعالیت سازمان به غیر از اصل خدمت و خدمت رسانی  به بیمه شدگان هیچ ارزش و اعتبار دیگری ندارد و هرکس  در این عرصه مسئولیتی را می پذیرد باید برای موفقیت و به سرانجام رساندن امورات او را پشتیبانی کنیم.

وی ادامه داد: توجه به زیرساخت ها و افزایش امکانات اساسی اولویت کاری بوده تا آیندگان و افرادی که در سال های بعد مسئولیت را عهده دار می شوند بتوانند تا در فضای مناسب و با امکانات بیشتر و بهتر به بیمه شدگان و مراجعین به مراکز درمانی خدمات ارائه کنند و در این راستا می توان به IT،  نظام ارجاع داخلی، بحث نسخه الکترونیکی، HIS، همراهی با طرح تحویل سلامت دولت تدبیر و امید، اجرای طرح ارتقاء هتلینگ بیمارستان های ملکی سازمان و ... اشاره کرد.

تاج الدین معاونت حقوقی و امور مجلس سازمان نیز در این مراسم ضمن تشکر از زحمات دکتر نیک سیرت مدیر درمان قبلی اردبیل گفت: سازمان تامین اجتماعی که در سال های نه چندان دور به خاطر برخی کج رفتاری ها و برخوردهای  نامناسب و بد اخلاقی ها از عزت و عظمت و اهداف کاری خود عقب مانده بود و باعث نگرانی و دغدغه خاطر قوای کشور شده بود؛ در سایه تلاش و مدیریت صحیح در سال های اخیر اصلاح شد.

وی گفت: سازمانی که بیش از 50% جمعیت کشور را تحت پوشش خود دارد و به آنان خدمات ارائه می دهد در عالی ترین سطح با قوای سه گانه تعامل صحیح و سالم دارد و خواسته ها و مطالبات بیمه شدگان را بیان می کند و در عالی ترین سطح تصمیم سازی نظام یعنی مجمع تشخیص مصلحت نظام مشغول تبیین و ترسیم سیاست های عالی نظام در عرصه درمان و سلامت مشارکت دارد که در آینده نزدیک با ابلاغ این سیاست ها سازمان تامین اجتماعی ون ظام بیمه درجایگاه ارزشی خود قرار خواهد گرفت.

در ادامه مراسم دکتر قادر برجی پس ازمعرفه به عنوان مدیردرمان تامین اجتماعی استان اردبیل طی سخنان کوتاهی از حسن اعتماد مسئولین ارشد سازمان قدردانی کرد و گفت: امیدوارم در سایه پشتیبانی مسئولین سازمان و همکاری و تلاش های بیش از پیش کارکنان و پزشکان زحمت کش حوزه درمان استان و نیز حمایت های مسئولین استانی درحوزه های مختلف بتوانیم خدمات ارزشمند و در خور شان به جامعه هدف و بیمه شدگان ارجمند سازمان تامین اجتماعی ارائه کنیم.

دکتر نیک سیرت هم با ارائه گزارش اجمالی از عملکرد خود در طول مدت تصدی مدیریت درمان استان اردبیل، افتتاح درمانگاه گرمی، ارتقاء درمانگاه میرزاحسینی به پلی کلینیک تخصصی، ارتقاء درمانگاه خلخال به تخصص و دو شیفته شدن آن مرکز،ارتقاء درمانگاه مشگین شهر به سطح تخصصی و اخذ مجوز احداث درمانگاه شهرستان نمین و افتتاح ساختمان ستاد مدیریت درمان  و اجرای طرح ارتقا ء هتلینگ در بیمارستان سبلان اردبیل و آغاز عملیات اجرایی این طرح در بیمارستان ارس پارس آباد و تجهیز بیمارستان سبلان به دستگاه سی تی اسکن و نیز تجهیز کلیه مراکزدرمانی استان به تجهیزات پزشکی پیشرفته و .... را ازجمله فعالیت های شاخص خود عنوان کرد و از حمایت های مسئولین ارشد سازمان و همکاری  و تلاش کارکنان حوزه درمان در این مدت تقدیر و تشکر کرد.

در پایان مراسم با اهداء لوح سپاس و هدایایی از طرف مدیرعامل سازمان و همچنین کارکنان ستاد و واحدهای تابعه از زحمات پنج ساله دکتر مهدی نیک سیرت تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام/

 

برچسب‌ها: 
ارسال نظر