تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 15551
تاریخ انتشار: ش, 1396/08/06 - 13:52
معاون امور استان های رسانه ملی در سفر به اردبیل:
طبق دستور، مچ گیری و سیاه نمایی ممنوع است!
معاون امور استان های صدا و سیمای ملی در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل مرکز سیمای اردبیل گفت: رویکرد رسانه ملی برادری بوده و سیاه نمایی و مچ گیری ممنوع است.

به گزارش پایگاه خبری آذرسلام، علی دارابی معاون امور استان‌های صدا و سیمای کشور در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل مرکز سیمای اردبیل که صبح امروز در سالن فدک انجام شد، اظهار داشت: طبق دستور ریاست سازمان صدا و سیمای ملی مچ گیری و سیاه نمایی ممنوع بوده و هر مقامی در دفاع از خود باید بتواند به برنامه زنده دسترسی داشته باشد.

دارابی رویکرد صدا و سیما را برادری عنوان کرد و گفت: به جز این فضا، فضای تعامل و صمیمی برقرار نمی شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به تولید برنامه‌های ویژه اربعین حسینی اشاره کرد و گفت: 33 برنامه مستند زائران اربعین در 33 مرکز استان، و همچنین دو مستند در مرکز سیما تولید شده که در مجموعه 14 هزار دقیقه برنامه مرتبط با اربعین هفته جاری پخش خواهد شد.

این معاون مرکز سیمای کشور در ادامه و در بخش بعدی سخنان خود هجمه های انجام شده به رسانه ملی را یادآور شد و تصریح کرد: با هوشیاری مردم و مسئولان در برابر هجمه های سنگین رسانه ای در ابعاد مختلف ایستاده ایم.

علی دارابی از بارزترین خصوصیات مدیرکل جدید سیمای اردبیل «علی ملا احمدی» را جوانگرایی وی برشمرد و گفت: با استفاده از ظرفیت جوانان و متخصین فرهنگی می توان به اهداف پیش رو دست یافت.

وی عملکرد مدیر کل سابق را قابل قبول و مطلوب دانست و برای مدیر جدید این سازمان ارزوی موفقیت کرد.

انتهای پیام/

 

برچسب‌ها: 
ارسال نظر