تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 15531
تاریخ انتشار: د, 1396/08/01 - 14:32
فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی اردبیل:
گشت نظارتی روزانه از آثار تاریخی اردبیل انجام می شود
فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: به منظور صیانت از مواریث باستانی و تاریخی استان، روزانه گشت های نظارتی انجام می شود.

به گزارش پایگاه خبری آذرسلام، سرهنگ علی اصلانزاده اظهار داشت: به منظور صیانت و پاسداری از میراث فرهنگی نیروهایی در استان شامل سرباز وظیفه و کادر اداری فعالیت داشته و روزانه گشت های نظارتی از آثار تاریخی اردبیل انجام می دهند.

فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تاکید کرد: علاوه بر این به صورت هفتگی گشت های تلفیقی نیز با مشارکت سایر دستگاه های متولی انجام می شود.

اصلانزاده با اذعان به اینکه 870 اثر ثبت ملی و بیش از دو هزار اثر تاریخی در این استان شناسایی شده است، تاکید کرد: یگان حفاظت در تمامی شهرستان های 10 گانه استان اردبیل فعال است.

فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی، صنایع دستی و میراث فرهنگی استان تاکید کرد: به دلیل تعدد آثار تاریخی  و محدودیت امکانات میراث فرهنگی، ضروری است عموم مردم در برخورد با مخربان و متجاوزین مواریث فرهنگی مشارکت داشته باشند.

اصلانزاده تاکید کرد: شهروندان می توانند در صورت مشاهده موارد تخلف از جمله حفاری غیر مجاز با شماره ستاد مرکزی یگان حفاظت 04533246918 و یا دفاتر شهرستانی تماس برقرار کنند.

انتهای پیام/

 

برچسب‌ها: 
ارسال نظر