تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 15527
تاریخ انتشار: د, 1396/08/01 - 09:53
امیر رجبی رییس حوزه هنری استان اردبیل در نشست هم اندیشی معاونان و مسوولین واحدهای هنری استانهای اردبیل، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی گفت: حوزه هنری چراغ هنر انقلاب را روشن نگه داشته است.

به گزارش پایگاه خبری آذرسلام، امیر رجبی رییس حوزه هنری استان اردبیل در نشست هم اندیشی معاونان و مسوولین واحدهای هنری استانهای اردبیل، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی گفت: حوزه هنری چراغ هنر انقلاب را روشن نگه داشته است.

در این نشست که پیش از ظهر یکشنبه 30 مهر ماه 1396 در سالن اجتماعات حوزه هنری استان اردبیل برگزارشد، امیر رجبی، رییس حوزه هنری استان اردبیل گفت: این مجموعه حوزه هنری است که در اوج مظلومیت هنر انقلابی و دینی توانسته چراغ هنر انقلاب را روشن نگه دارد.

رییس حوزه هنری استان اردبیل اظهار داشت: امروز همکاران و هنرمندان حوزه هنری به عنوان پیشروان خط مقدم هنر انقلاب باید سعی کنند در تمامی جریانهای فرهنگی، مذهبی و اجتماعی نقش موثری داشته باشند.

این مسوول به اشتراک گذاشتن تجربیات، ایده ها و پیشنهادات بین همکاران حوزه های هنری اردبیل، آذربایجان غربی و شرقی را یکی از دستاوردهای ارزشمند نشست های هم اندیشی دانست و افزود: ایجاد زمینه برای انتشار و نمایش تولیدات برای هنرمندان سه استان، آشنایی، همفکری و هماهنگی برای انجام رویدادهای مشترک مطابق با فرهنگ بومی مردم سه استان آذری نشین، الگوگیری از عملکردهای مثبت و دوری از عملکردهای منفی همکاران حوزه های هنری سه استان از دیگر دستاوردهای نشست هم اندیشی معاونان و مسوولین واحدهای هنری است.  

در ادامه این نشست معاونان و مسوولین واحدهای هنری به بحث و گفتگو پرداختند که درنهایت مقرر شد زمینه های همکاری در برگزاری جشنواره های منطقه ای موسیقی و نمایش، برگزاری کارگاه های تخصصی با مضامین ادبی و پایداری، نمایش فیلم های تولیدی سه استان در یک برنامه مشترک، اجرای هفته فرهنگی و تولیدات مشترک با مشارکت سه استان، برگزاری نمایشگاههای تجسمی از تولیدات استانها و ورک شاپ های تخصصی با حضور اساتید سه استان مورد بررسی قرار گیرد و اجرای این برنامه با جزئیات در دو نشست آینده در استانهای آذربایجان غربی و شرقی نهایی شده و دستور العمل اجرایی تهیه شود.

 

انتهای پیام/

 

برچسب‌ها: 
ارسال نظر