تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 15523
تاریخ انتشار: ي, 1396/07/30 - 11:51
فرمانده سپاه شهرستان اردبیل:
نخستین کاروان راهیان نور دانش آموزی اعزام شد
سرهنگ پاسدار علی دهقانی فرمانده سپاه شهرستان اردبیل گفت: نخستین کاروان راهیان نور دانش اموزی استان اردبیل عازم مناطق عملیاتی شمالغرب کشور شدند.

به گزارش پایگاه خبری آذرسلام، سرهنگ پاسدار حسن دهقانی نیا فرمانده سپاه ناحیه اردبیل در مراسم اعزام نخستین کاروان راهیان نور دانش آموزی استان اردبیل به مناطق عملیاتی شمالغرب کشور اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران به عنوان یک کشوری که دارای ارزش‌ها و باورهای دینی مقدس در منطقه به یک کشور ناب اسلامی تبدیل شده که یکی از ابزار رسیدن به این اهداف اردوهای راهیان نور است، خوشبختانه در سطح کشور با استقبال خوبی روبرو است.


وی با بیان اینکه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه حائز اهمیت بوده و باید به طور همه‌جانبه مورد توجه واقع شود گفت: هدف از اعزام کاروان های راهیان نور ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و آشنایی نسل های بعدی انقلاب با آرمان های شهدا است.

 وی افزود: نخستین کاروان راهیان نور دانش آموزی شمالغرب کشور استان اردبیل در سال 96 از شهرستان اردبیل امروز با حضور بیش از 280 دانش آموز و در قالب 7 دستگاه اتوبوس عازم مناطق عملیاتی شمالغرب کشور شد و به مدت 2 روز از مناطق و یادمان های شمالغرب کشور بازدید خواهند کرد.

انتهای پیام/

 

تصاویر بیشتر برای مطلب: 
برچسب‌ها: 
ارسال نظر