تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 15492
تاریخ انتشار: ي, 1396/07/23 - 09:30
سخنگوی وزیر اطلاعات اسرائیل بر این باور است که از اظهارات وزیر اطلاعات این رژیم در مصاحبه اخیرش درباره ایران، سوء برداشت شده است.

به گزارش پایگاه خبری آذرسلام، سخنگوی وزیر اطلاعات اسرائیل گفت: «اسرائیل کاتز» وزیر اطلاعات اسرائیل به این مساله اشاره نکرده است که اظهارات اخیر ترامپ احتمالا منجر به جنگ با ایران خواهد شد.

کاتز در مصاحبه با شبکه 2 تلویزیون رژیم صهیونیستی در پاسخ به این سئوال که آیا از اظهارات ترامپ علیه ایران خطر جنگ را احساس می کند، گفته بود: قطعا بله. من تصور می کنم که این سخنرانی بسیار مهم بوده است. ایران، کره شمالی جدید است. ما تحولات را زیر نظر داریم.

ولی سخنگوی اسرائیل کاتز روز شنبه تاکید کرد: پاسخ وزیر مستقیما در ارتباط با بخش نخست سئوال بوده و وزیر اطلاعات اسرائیل قصد این را نداشته است که بگوید، اظهارات ترامپ منجر به جنگ با ایران خواهد شد.

وی افزود: پاسخ وزیر اطلاعات اسرائیل به بخش اولیه سئوال بوده و منظور وی این بوده است که اظهارات و سخنرانی ترامپ و راهبرد جدید آمریکا در قبال ایران، بی شک موجب تغییرات واقعی خواهد شد.

وی در ادامه اظهار داشت: کاتز بر این باور است که سخنرانی ترامپ، نشانگر عزم قاطع برای مقابله با تهدیدات ناشی از ایران است، از جمله تهدید هسته‌ای و موشک بالستیک، حمایت از سازمان‌های تروریستی، فعالیت‌های تجاوزکارانه در منطقه و موارد نقض حقوق بشر.

منبع:تسنیم

انتهای پیام/

 

برچسب‌ها: 
ارسال نظر