تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 15478
تاریخ انتشار: چ, 1396/07/19 - 13:11
بدون اسمی از گزینه استاندار برای اردبیل/
استانداران آذربایجان غربی، کردستان، گلستان و مرکزی معرفی شدند
در جلسه صبح امروز هیئت دولت به ریاست روحانی استانداران 4 استان کشور (استانداران آذربایجان غربی، کردستان، گلستان و مرکزی) به جز اردبیل معرفی شدند.

به گزارش پایگاه خبری آذرسلام به نقل از پرتال وزارت کشور، سید سلمان سامانی سخنگوی وزارت کشور گفت: در جلسه امروز چهارشنبه هیئت دولت که به ریاست دکتر روحانی برگزار شد، گزینه های پیشنهادی وزارت کشور برای تصدی مسؤولیت استانداری های؛ آذربایجان غربی، کردستان، گلستان و مرکزی معرفی و با تصویب هیأت وزیران، برای این مسؤولیت انتخاب شدند.
سامانی افزود؛ بر این اساس، محمدمهدی شهریاری؛ به عنوان استاندار آذربایجان غربی، بهمن مرادنیا؛ به عنوان استاندار کردستان، سید مناف هاشمی به عنوان استاندار گلستان و سید علی آقازاده؛ به عنوان استاندار مرکزی تعیین شدند.
قائم مقام وزیر کشور در امور مجلس و استانها خاطر نشان کرد: با تعیین 4 استاندار جدید در جلسه امروز هیأت وزیران، از ابتدای دولت دوازدهم تا کنون استانداران 17 استان تغییر کردند.

گزینه معین برای استانداری اردبیل مدام در حال تغییر رنگ بوده و روزانه نام چنیدن نفر برای انتصاب به این سمت در رسانه ها می چرخد بدون انکه فردی و نامی بطور رسمی از سوی دولت معرفی شود.

انتهای پیام/

 

برچسب‌ها: 
ارسال نظر