تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 15419
تاریخ انتشار: ج, 1396/07/07 - 14:30
فرمانده انتظامي استان از تمهديدات ويژه پليس اردبيل براي برگزاري باشكوه و دشمن شكن تجمع بزرگ عزاداران و دلداگان حسيني در يوم الله تاسوعا و عاشورا در ابعاد انتظامي، ترافيكي و امنيتي خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری آذرسلام، سردار " حسين عبدي " ماه محرم و افزايش احساس آرامش عزاداران حسيني اشاره و اظهار داشت: در اين راستا پليس متناسب با نيازها تدابير و تمهيدات لازم را به مرحله اجرا مي گذارد.

وي از تمهيدات ويژه پليس اردبيل براي برگزاري باشكوه و دشمن شكن تجمع بزرگ عزاداران و دلدادگان حسيني در يوم الله تاسوعا و عاشورا در ابعاد انتظامي، ترافيكي و امنيتي خبر داد و گفت: از ابتداي آغاز مراسمات عزاداري ماه محرم امنيت و آسايش عزاداران و عاشقان امام غريب به نحو شايسته اي تامين و عزاداري ها در خور شان شهداي تشنه لب دشت كربلا برگزار شده است.

فرمانده انتظامي استان اردبيل افزود: اين روند در تجمع بزرگ و پرشور تاسوعائيان و عاشورائيان اردبيل طي روزهاي شنبه و يكشنبه نيز تداوم داشته و براي برگزاري باشكوه تر اين آئين هاي اصيل كه از شبكه هاي ملّي پخش مي شود تمهيدات و طرح هاي گسترده اي را در ابعاد ماموريتي  اجرا خواهيم كرد.

سردار عبدي در خصوص شيوه پليس در برخورد با برخي رفتارهاي خلاف قانون و آسيب آفرين گفت: سياست پليس در اين زمينه ارشاد، متقاعد كردن و پيشگيري است.

اين مقام ارشد انتظامي استان اردبيل تصريح كرد: البته با وجود تمام پيشگيري ها، بي شك در صورتي كه خلاف قانون عمل شود، پليس با افراد متخلف برخورد قانوني خواهد كرد.

سردار عبدي والاترين و ارزشمندترين پيام عاشورا را مقابله با ظلم و جور و ايستادگي در برابر يزيديان زمان عنوان كرد و گفت: ملت بزرگ ايران اسلامي از عاشورا درس مقاومت و ايثارگري در برابر باطل را به خوبي فرا گرفته و با پيروي از ولايت فقيه تا به امروز مقابل ظالمان ايستاده و تا ابد سر تعظيم فرو نخواهند آورد.

 

انتهای پیام/

 

برچسب‌ها: 
ارسال نظر